Як співробітничати на фрилансе після завершення проекту

Як співробітничати на фрилансе після завершення проекту

Ви чули про ефективність телеграм роботів? Конструктор ботів телеграм від filandor. Зовсім не обов’язково замовляти розробку.

У будь-якому проекті є дедлайн, який має свої особливості закінчуватися. Ви реалізували свою задачу — що далі? Freelancehunt уверяє, що життя на фрилансе після закінчення проекту точно існує.

Оставьте хороший отзыв

Якщо ви успішно реалізували своє завдання, не забудьте поблагодарити виконавця. Можливо, для вас це кілька пропозицій і всього 2 хвилини вільного часу, але для будь-якого фрилансера отримати позитивний фідбек на свою роботу — іноді одна з головних цілей співпраці.

Опишіть, чим вам сподобалося співробітництво, який результат отримав і як спеціаліст допоможе вам вирішити задачу. Оставляючи відгук, ви тим самим допомагаєте іншим замовникам зрозуміти, варто ли працювати конкретним виконавцем, і прийняти правильне рішення.

Предложите ще один проект

На фрилансе можна вирішити практично будь-який запит. Можливо, ви давно хотіли делегувати якісь завдання або у вас є відкриті питання? Створюйте новий проект і знаходите рішення своїх задач.

Чому бізнесу вигідно нанимать фрилансеров

Причини, по яких компанія нанімають фрилансерів, — оперативне виконання робіт, оптимізація бізнес-процесів, розширення охоплення аудиторії, мінімалізація витрат.

Як співробітничати на фрилансе після завершення проекту

Обращайтесь к специалисту в будущем

Навіть якщо проект закритий, це не мішає вам у майбутньому звертатися до цього же спеціаліста за допомогою. Напишіть попередньо йому в особистих повідомленнях, обговоріть деталі та створіть Персональний проект. Подібний підхід економить час, так як ви точно знаєте, якими компетенціями є конкретний фрилансер, і ви можете розраховувати на прийнятний результат.

Детальну інструкцію, як правильно пропонувати Персональний проект виконавця, читайте в нашій статті:

Как запропонувати Персональний проект і вибирати фрилансера

Расскажем об ефективному способі пошуку виконавця — Персональному проекті. Що це таке, у яких випадках його пропонувати, за якими критеріями шукати фрилансера.

Як співробітничати на фрилансе після завершення проекту

Рекомендуємо фрилансера знайомим

Такова наша психологія — про неудачний досвід ми швидше і громче розскажем, чим об успішно. Не забувайте, що ваше удачне співробітництво з фрилансером може допомогти друзям і знайомим знайти рішення своїх завдань. Тому рекомендуйте обов’язково виконавців при особистому спілкуванні, в соціальних мережах або коли знайомі звертаються до вас за порадою. Не переживайте, на Freelancehunt достойних виконавців хватить для всіх!

Чому вигідно продовжувати співробітництво з фрилансером

Співпраця з одним і тим же фрилансером — це море переваг для вас:

  • Стабільність — ви один раз знаходите точки соприкосновення, узнаєте другу, вибудовуєте правильну комунікацію та вже менше часу тратите на узгодження умов.
  • Надежність — наш фрилансера, який відповідає за роботу, завжди на зв’язку, робить то, що ви від нього очікуєте.
  • Уверенність — бачили здібності фрилансера не на словах, а на деле, можете здорово оцінити його компетенції та бути впевненими у якості роботи.
  • Економія времени — не потрібно знову публікувати проект, переглядати відклики, общатися з виконавцями. Достатньо лише натиснути на кнопку «Предложить роботу».
Як співробітничати на фрилансе після завершення проекту

Ви можете сформувати свою міні-команду Freelancehunt з фрилансерів різних напрямків і за мірою необхідності звертатися до них за допомогою. Наприклад, якщо компанія планує вихід на зарубіжні ринки, знадобляться послуги таких спеціалістів: розробників, дизайнерів, перекладників, SMM, маркетологів. Детальніше про це ми розповідали в нашій статті:

Як фрилансери допоможуть компаніям вийти на зарубіжні ринки

Як підготуватися до співробітництва із зарубіжними партнерами та виходу на нові ринки? В цьому вам допоможуть українські фрилансери.

Як співробітничати на фрилансе після завершення проекту

Надіємось, наші рекомендації будуть для вас корисними та допоможуть у роботі на сервісі. Желаем продуктивного співробітництва з фрилансерами.

Джерело: https://freelancehunt.com/blog/iest-li-zhizn-na-frilansie-poslie-okonchaniia-proiekta/

Related posts