Як пройти верифікацію електронних гаманців для арбітражу у 2022 році?

Як пройти верифікацію електронних гаманців для арбітражу у 2022 році?

У цьому огляді поговоримо про те, що таке верифікація електронних гаманців та як її правильно пройти. Ця процедура необхідна для проведення транзакцій у рекламному кабінеті та виведення отриманої винагороди. Таким чином, ви збільшите ліміти переказів і знімете більшість обмежень на використання коштів.

Як пройти верифікацію електронних гаманців для арбітражу у 2022 році?

Міжнародні системи

Працюючи арбітражником, вам швидше за все доведеться провести верифікацію Пайер гаманця та працювати з іншими міжнародними сервісами, наприклад:

 • ePayments – забезпечує швидкі переклади та оперативну ідентифікацію. Можливе виведення грошей на закордонні та російські рахунки.
 • AdvCash – дає можливість проводити великі перекази (до 10 тис. доларів за один платіж та до 250 тис. доларів протягом місяця). Можливе проведення криптовалютних операцій та здійснення анонімних платежів.
 • PayPal – популярний сервіс, яким користується практично весь бізнес-сегмент в Інтернеті.
 • Skrill працює з трьома десятками валют. Входить до списку електронних гаманців без верифікації (необхідна лише для активації преміум-програми).
 • Payeer – зручний сервіс з максимально простою перевіркою та підтвердженням особистості користувача.

При реєстрації слід вказувати реальні дані, щоб уникнути проблем з фінансовими транзакціями надалі. Міжнародні послуги дозволяють обходити звіти податкової, але з повноцінної роботи потрібно створювати зв’язки із російськими аналогами чи банківськими картами.

Російські платіжні системи

Якщо вам потрібен крипто гаманець без верифікації та максимальна захищеність у мережі, можете скористатися такими варіантами як Bitcoinwallet, Bitcoinru, Electrum та інші. На жаль, усі російські електронні системи контролюються Центробанком та не підтримують анонімні платежі. Проте, арбітражників можуть зацікавити такі пропозиції:

 • Qiwi – доступний випуск кількох карт, які можна прикріпити до рекламного кабінету. Верифікація ківі гаманця досить проста і не займає багато часу.
 • Ю-Money (колишні Яндекс Гроші) – популярна система, яка дає можливість проводити будь-які транзакції в межах РФ.
 • WebMoney – відомий сервіс, з яким працює безліч партнерок.

Щоб уникнути непорозумінь із ФНП, досвідчені арбітражники оформлюють самозайнятість — це дозволяє сплачувати мінімальний відсоток від отриманого доходу.

Як пройти верифікацію гаманця

Процедура підтвердження особистості у всіх системах відбувається практично однаково.

Давайте як приклад візьмемо сервіс Adv Cash, де вам необхідно виконати такі кроки:

 1. Зареєструватись.
 2. Клікнути за написом: “Не верифікований”.
 3. Перейти по посиланню на сторінку ідентифікації. Заповнити форму, що відкрилася.
 4. Завантажити в систему скан копії необхідних документів (перші сторінки паспорта, прописку), клацнувши на відповідне поле.
 5. Ввести номер телефону та активувати його за допомогою коду перевірки, який прийде в SMS-повідомленні.

Аналогічним чином проходить верифікація биткоин гаманця та інших електронних систем. Необхідно знайти сторінку зміни статусу, заповнити анкетні дані, завантажити скан копії документів та підтвердити номер телефону. Після завершення цієї процедури, ви можете використовувати всі можливості електронної системи в повній мірі.

Якщо вас цікавить послуга “бесплатный сайт”, заказати можна Бесплатный конструктор сайтов Украина.

Джерело: https://prokomputer.ru/kak-proyti-verifikaciyu-elektronnyh-koshelkov-dlya-arbitrazha-v-2022-godu/

Related posts