Як можна використовувати міні-ПК? Огляд міні-ПК Beelink

Як можна використовувати міні-ПК? Огляд міні-ПК Beelink

Зміст статті

Міні-ПК дуже компактні і недорогі і тому вони мають безліч застосувань. Ці невеликі пристрої є чудовою альтернативою на великому ринку ноутбуків та настільних комп’ютерів.

Міні-ПК працюють як настільні комп’ютери, але вони не займають багато місця. Вони настільки малі, що можна легко прикріпити до задньої панелі монітора. Це значна перевага, коли простір обмежений або коли вам насправді не потрібний дуже потужний настільний комп’ютер. Крім того, вони будуть відмінним варіантом для користувачів, які виконують завдання я більш простим ПЗ. Додатковою перевагою є низьке енергоспоживання, а безвентиляторних моделях — низький рівень шуму.

Навіщо потрібен міні-ПК?

Резервна копія вашого ПК

Міні-ПК можуть бути корисними для збереження резервних копій повнорозмірного настільного комп’ютера. Якщо ваші дані знаходяться на зовнішніх жорстких дисках або у хмарі, ви легко можете скопіювати їх на міні-ПК за лічені хвилини.

Основні офісні завдання

Міні-ПК підходять для перегляду електронної пошти, веб-сторінок та виконання офісних завдань. Вони не мають високої продуктивності, але можуть виконати оптимальну та ефективну роботу в офісі. Для цього найкраще мати більше 2 ГБ оперативної пам’яті.

Ви завжди можете збільшити продуктивність міні-ПК, щоб використовувати його для більш складних завдань. Найбільшим недоліком найкращих специфікацій є ціна.

Відмінність міні-ПК від barebones

Barebones – це комп’ютери, що пропонуються деякими виробниками без повного складання. Тобто, продукт включає лише основні компоненти: материнську плату, корпус і блок живлення. Інші компоненти повинні бути придбані та встановлені користувачем. На відміну від них міні-ПК повністю зібрані та готові до роботи. Вони включають процесор, оперативну пам’ять і внутрішню пам’ять. Тому важливо, щоб ви вибрали модель, яка найкраще відповідає вашим потребам як з точки зору потужності, так і з точки зору обсягу пам’яті.

3 міні-ПК від Beelink

Розглянемо відмінності в комплектаціях з прикладу 3 моделей міні-ПК Beelink https://bee-link.ru/. Вони різняться у швидкості обробки, обсягом пам’яті і відеокартами, але вони однаково надійні.

Міні-ПК Beelink SEI10

Як і всі міні-ПК, він компактний і легкий, простий в установці будь-якого монітора та сумісний з іншими пристроями. Він має чотири порти USB, два порти HDMI, а також бездротове підключення.

Міні-ПК Beelink SEI10

Він оснащений процесором i3 та можливістю розширення оперативної пам’яті з 8 ГБ DDR4 до 64 ГБ більше.

На всіх міні-ПК Beelink встановлено професійну операційну систему Windows, що є справжнім плюсом у комфорті. Він підтримує всі види програмного забезпечення для вашого офісу, мультимедійних та інтернет завдань.

Міні-ПК Beelink U57

Цей пристрій дасть вам все необхідне для вашого офісу чи будинку, а також має досить високу продуктивність. Завдяки швидкому процесору Intel Core i5 і SSD-накопичувачу, що розширюється, цей міні-ПК має велику пам’ять і відмінне бездротове підключення.

Міні-ПК Beelink U57

Міні-ПК Beelink U57 відмінно підходить для використання всіх видів мультимедійних форматів та навіть 4K-файлів.

На ньому встановлено професійну операційну систему Windows, але також можна встановити систему Ubuntu. Він ідеально підходить для будь-яких офісних завдань, а також для таких як онлайн навчання чи ігри.

На думку користувачів, цей міні-ПК Beelink є однією з моделей міні-комп’ютерів, яка пропонує найкраще співвідношення ціни та якості.

Крім того, він сумісний практично з усіма периферійними пристроями, що робить його дуже зручним для більшості користувачів. А ще він споживає дуже мало енергії.

Міні-ПК Beelink Gi3

З трьох моделей ця пропонує вам найкращу потужність з точки зору обробки, оперативної пам’яті, сховища та можливості розширення.

Міні-ПК Beelink Gi3

Він виділяється своїм процесором Intel i3 десятого покоління з 16 ГБ оперативної пам’яті DDR4 і SSD-накопичувачем, що розширюється, ємністю 512 ГБ. Цей міні-ПК Beelink є потужним невеликим комп’ютером та простим у користуванні.

Також примітний дизайн цього пристрою, який на відміну від двох інших моделей пропонує додаткову ємність двох портів M.2 для SSD і 6 портів USB.

Як і два інших комп’ютери, він забезпечує відмінне підключення до Wi-Fi 6 і дуже гарну роздільну здатність зображення для всіх мультимедійних форматів.

Це досить повне обладнання, яке дозволить вам насолоджуватися фільмами з високою роздільною здатністю, виконувати всі види офісних завдань і користуватися Інтернетом з відмінним бездротовим підключенням.

Чому міні-ПК замість ноутбука?

Завдяки своїм невеликим розмірам використання міні-ПК особливо підходить для великого монітора або телевізора. Крім того, можна підключити хорошу USB-клавіатуру. Таким чином, ви можете отримати високоякісний монітор і клавіатуру, які можуть працювати довше, ніж дешевий ноутбук, крім того, що вони набагато приємніші у використанні.

Якщо вас цікавить послуга “бесплатный сайт”, заказати можна Бесплатный конструктор сайтов Украина.

Джерело: https://prokomputer.ru/kak-mozhno-ispolzovat-mini-pk-obzor-mini-pk-beelink/

Related posts