Як фрилансеру продовжувати працювати в сучасних реаліях

Як фрилансеру продовжувати працювати в сучасних реаліях

Якщо ви бажаєте створити сайт безкоштовно, зробити це можна тут. Зовсім не обов’язково замовляти розробку.

У житті трапляється, що все йде не за планом, який ми так впевнено малюємо у своїх думках. Віднедавна все сталося саме так: несподівано, невчасно і перегорнувши весь світ догори ногами.

Так, сучасні реалії вплинули на нас усіх. Зараз кожному українцю важко розуміти, як жити далі та в якому напрямку рухатися взагалі. Але варто сприймати цю реальність та не опускати руки, адже це дійсно важливо.

Як фрилансеру продовжувати працювати в сучасних реаліях

Мені завжди імпонував вислів, що навіть після найтемнішої ночі приходить світанок. Так обов’язково станеться і з нами, але поки що перед кожним з нас стає вибір: зануритись у безодню бездіяння та чекати, коли над нами зійде сонечко, чи починати робити щось просто тут і зараз, як той Чіп та Дейл, які завжди поспішають. на допомогу.

Саме так на допомогу в ці важкі часи можна отримати й наш улюблений Freelancehunt. Тож за вами тільки бажання діяти та рухатися вперед, щоб не писати день у день у режимі «off».

Freelancehunt — надійний рятівник

Особисто я знаю, як важко зараз відволіктися від поглинаючих новин та відключитися від постійного тиску почуття невизначеності. Тому поясніть собі, що своїм бездіянням ви не зробите краще нікому, а навпаки, посилюєте свій стан, а з тим і стан своєї країни.

Як діяти зараз, щоб продовжувати ефективно працювати:

1. Перегляньте своє резюме, оновіть інформацію, додайте щось новеньке, оцініть себе наново як фахівця, підкресліть які нові навички, про які ви могли забути.

2. Актуалізуйте портфоліо. Варто не забувати, що портфель втратить велику роль у вашій роботі. Постійно додавайте нові роботи та пишіть свій професіоналізм, який ви можете показати.

3. Завжди самовдосконалюйтеся. Саморозвиток — шлях до успіху. Вивчайте щось нове у своїй ніші, оновлюйте знання та вміння, щоб стати кращим у своїй справі.

4. Будьте в тренді. Тренди мають вагомий сенс у будь-якій сфері життя. Особливо доречно крочати у ногу із сучасними тенденціями, щоб не відставати від інших фрилансерів, які цим не нехтують.

Що ще почитати на цю тему:

Топ порад для ефективної роботи на фрилансі під час війни

Як фрилансерам адаптуватися до нових умов роботи, а ще — вміти швидко вникнути в різні сфери, з якими доводиться взаємодіяти.

Як фрилансеру продовжувати працювати в сучасних реаліях

Чому важливо продовжувати працювати на фрилансі

Зараз як ніколи важливо, щоб кожен звіт зусиль на шляху нашої держави. Якщо в мене з’являються мурашки по шкірі від думки, то всі ми єдині та сильні. А у сильних не має права на бездіяльність . Якщо люди навіть не розуміють, значно можуть бути корисними.

Наприклад, працюючи на фриланс-платформі, фрилансер заробляє гроші, далі він може допомогти своїй країні фінансово. Чи може надати допомогу як волонтер, закупивши на ці гроші за рахунок комусь речі чи щось інше, у чому є потреба. Пам’ятаємо про закон бумеранга: добро обов’язково повертається добром, аналогічно цьому повертаються і негативні речі, щось на кшталт жадібності та йогоїзму.

Хоча я фрилансер-початківець і мої найбільші успіхи ще попереду, кожен день намагаюся зробити щось корисне. Не так важливо, що саме ви робите, важливо ще те, що ви не стоїте на одному місці та рухаєтесь. Як сказала моя бабуся: «Навіть, якщо важко рухатися, то лягайте у потрібний напрямок та повзи».

Ще один з плюсів — на Freelancehunt ми працюємо з іншими нишами українського бізнесу. Це завдяки йому зростати та розвиватися й у такий спосіб зміцнює економіку нашої країни. Здавалося б, ви просто робіте свою справу, але ви працюєте = країна зміцнює. Це дуже крута прибуток, тоді як багато хто обирає сидіти й чекати, поки все якось само собою налагодиться. Але є така фраза: «Почні із себе», і вона тут дуже доречна.

З морального та психологічного погляду праця має також позитивний вплив, бо ви маєте змогу відволіктися та не думати про погане. Пірнати з головою у свою улюблену роботу — ось дійсно дієві ліки проти стресу. Не бійтеся брати складні проекти, бо так ви кидаєте собі виклик та зростаєте професійно попри все. Якщо може бути важко, але воно того варте.

3 актуальні поради, щоб не поставити життя на паузу

  1. Прийміть той факт, що ви відчуваєте, — абсолютно нормально. Всі люди, кожен з нас реагує на все по-різному, і якщо інший поглинає негатив, то це не робить вас поганою людиною. Важливо навчитися давати собі трохи часу на емоції, але вчасно взяти себе в руки та продовжувати жити далі, не зважаючи на хаос навколо.

    Що ще почитати на цю тему:

Як зберегти продуктивність на фрилансі під час війни

Топ-6 рекомендацій від психолога для Freelancehunt, як впоратися зі стресом та залишитися продуктивним в умовах війни. Продуктивність на фрилансі.

Як фрилансеру продовжувати працювати в сучасних реаліях

2. Будьте впевнені — ви такі не одні. Freelancehunt крутий тим, що тут можна знайти собі однодумців чи людей, схожих за духом. Наприклад, зараз ви читаєте свою статтю, і я подумки посилаю вам свою підтримку та бажання змотивувати на які дії, адже тільки разом з моєю силою.

3. Займайтеся тим, що приносить вам насолоду. У кожну свою статтю я дійсно вкладаю частинку душі. Мені подобається, коли читач знаходиться в моїх словах з середини. Знаю, що кожна людина може знайти для себе справу до душі, а вже її знайшли, то ви щасливчик, бо це самі безцінні ліки у важкі часи.

Читайте наш блог, тут дуже багато корисних статей, які стануть вам у пригоді й хоча б на якийсь час відволіктися, зловити порцію мотивації чи дізнатися щось нове про фриланс.

Від редакції. Якщо вам сподобалася стаття і ви також хочете поділитися своєю думкою із читачами, пиши нам. Чекаємо на вашій історії!

Джерело: https://freelancehunt.com/blog/iak-nie-staviti-zhittia-na-pauzu-v-suchasnikh-riealiiakh/

Related posts