WP Engine отримує 5 плагінів від Delicious Brains – WP Tavern

WP Engine отримує 5 плагінів від Delicious Brains – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WP Engine отримує 5 плагінів від Delicious Brains – WP Tavern

Delicious Brains, компанія з виробництва продуктів WordPress, заснована в 2012 році Бредом Туеснардом, продала п’ять своїх плагінів до WP Engine: Advanced Custom Fields (ACF), WP Migrate, WP Offload Media, WP Offload SES і Better Search Replace.

Протягом останніх чотирьох років WP Engine скуповував інструменти розробника шляхом придбання, зокрема StudioPress і Genesis Framework (2018), Flywheel та його інструмент локальної розробки (2019) і тему блоку Frost (2021). П’ять плагінів Delicious Brains, які діють на більш ніж чотирьох мільйонах сайтів WordPress, значно розширюють охоплення WP Engine на ринку розробників. ACF, який дозволяє розробникам керувати екранами редагування WordPress і даними користувацьких полів, нараховує два мільйони користувачів.

Delicious Brains продовжить випуск свого продукту SpinupWP, який дозволяє розробникам розгортати сервер і керувати ним за допомогою хмарної панелі керування.

«Що якби я міг вийти з плагінів, але залишити SpinupWP і продовжити цей проект і його команду?» Туеснард сказав у пості, пояснюючи, чому він продав плагіни. «Чим більше я думав про це, тим більше мені подобалася ідея.

«За попередні 18 місяців у нас було 10 людей до 34. Тепер я був менеджером з менеджерів, а також керував маркетингом – не мої найсильніші сторони, і я був дуже худим, тому не виконував свою роботу якнайкраще. У той же час я витрачав на SpinupWP не так багато часу, як хотілося б».

Туеснар запропонував ідею продати плагіни своїм зв’язкам у WP Engine, і вони були в захваті. Компанія також наймає кількох членів команди Delcious Brains для продовження підтримки продуктів.

«Я часто казав, що якщо з якихось причин я не зможу працювати місяць чи більше, Іен Поулсон підтримає роботу та процвітання Delicious Brains без мене», — сказав Туеснар. «Він працює з Delicious Brains з перших днів, працював над усіма продуктами та стежить за тим, щоб робити те, що потрібно. Я дуже радий сказати, що Іен приєднається до WP Engine, наглядаючи за подальшим розвитком ACF. Метт Шоу та Ліам Гледді також продовжать свою роботу як розробники ACF.

«Хоча Кевін Хоффман приєднався до нас лише минулого серпня, він зробив величезний вплив на WP Migrate та Better Search Replace як менеджер по продуктам. Я дуже радий сказати, що він продовжить цю роботу, співпрацюючи з Філом Вебстером та Ахмедом Хусейном. Він також продовжить співпрацю з Ієном Джонсом та Еріком Торснером над WP Offload Media та WP Offload SES».

Туеснард сказав, що команди підтримки для кожного продукту залишаться на місці, а розробники плагінів продовжуватимуть допомагати у підтримці, оскільки проблеми виникатимуть до них.

WP Engine пообіцяв виконувати постійні ліцензії ACF Pro, і Туеснард сказав, що компанія «не планує змінювати ціни передплати на будь-який із плагінів у найближчому майбутньому».

Джерело: https://wptavern.com/wp-engine-acquires-5-plugins-from-delicious-brains

Related posts