WP All Import відмовляється від довічних ліцензій – WP Tavern

WP All Import відмовляється від довічних ліцензій – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WP All Import оголосила, що незабаром змінить свою бізнес-модель на річні ліцензії. Продукт, який включає безкоштовну та комерційну версії, дозволяє користувачам імпортувати/експортувати дані XML, CSV або Excel та інтегрується з більш ніж десятком популярних плагінів. З моменту заснування в 2011 році WP All Import продається з необмеженими довічними ліцензіями. Продукт має понад 12 000 клієнтів.

У заяві, опублікованій цього тижня, WP All Import пояснила, що компанія з самого початку використовувала довічні ліцензії, оскільки більшість комерційних плагінів продавалися таким чином, коли вони почали працювати в 2011 році, і клієнти почали цього очікувати.

Деякі компанії пережили непростий перехід від надання довічних ліцензій, як спільнота побачила після придбання Delicious Brains компанії ACF у червні 2021 року. Хоча вони запевнили існуючих клієнтів, що будуть виконувати свої довічні ліцензії, через кілька місяців у Чорну п’ятницю Delicious Мозки почали спонукати їх купувати річну підписку. Для багатьох компаній, які відмовляються від старих стратегій ціноутворення, власники довічних ліцензій стають мертвим вантажем, вимагаючи підтримки без повернення прибутку компанії. WP All Import досягла успіху, пропонуючи довічні ліцензії на 11 років, але компанія гарантує, що її нові клієнти будуть платити щороку:

Ми не вносимо цю зміну, тому що довічні ліцензії за своєю суттю є нежиттєздатними або витрати на підтримку виходять з-під контролю.

WP All Import — це прибутковий бізнес, витрати на підтримку зазвичай зростають і зменшуються за доходами, а довічні ліцензії на плагіни WordPress — це абсолютно стабільна бізнес-модель.

Ми переходимо на річні ліцензії просто тому, що зароблятимемо більше грошей.

«Хоча довічні ліцензії працюють, річні ліцензії є абсолютно вигіднішими в довгостроковій перспективі. Ось чому ви бачите, що майже кожна частина програмного забезпечення на землі зараз продається разом із ним».

WP All Import — одна з небагатьох компаній, які все ще використовують стратегію ціноутворення на довічну ліцензію. У компанії відзначили, що за останні десять років бюджети проектів WordPress зросли разом із якістю програмного забезпечення.

Загалом реакція на новину позитивна. Деякі розглядають можливість придбання довічних ліцензій, перш ніж їх більше не пропонуватимуть. Один клієнт сказав, що він цінує чесне спілкування, але щетинився від думки, що «люди просто очікують, що їм доведеться поновити свої ліцензії на програмне забезпечення».

«Ні», — сказав розробник Патрік ван Кутерен. «Це нав’язується споживачам, оскільки це приносить більше прибутку для бізнесу, який продає його».

WP All Import запевнив існуючих клієнтів, що й надалі буде виконувати їхні довічні ліцензії та пропонуватиме той самий рівень підтримки. Якщо компанія випустить нові продукти в майбутньому, власники довічних ліцензій матимуть право придбати річні ліцензії на ці продукти за зниженими ставками. WP All Import повідомила, що компанія внесе ці зміни «десь пізніше цього або наступного року».

Джерело: https://wptavern.com/wp-all-import-is-moving-away-from-lifetime-licenses

Related posts