WordPress запускає новий дизайн домашньої сторінки та сторінки завантаження – WP Tavern

WordPress запускає новий дизайн домашньої сторінки та сторінки завантаження – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Тепер WordPress.org має новий вигляд із оновленим, яскравим дизайном, який доповнює нещодавно оновлені сторінки новин.

«Нова домашня сторінка приділяє більше уваги перевагам і досвіду використання WordPress, а також висвітлює спільноту та ресурси для початку роботи», — сказав Ніколас Гарофало, спонсорований Automattic співробітник команди маркетингу WordPress.

«Нова сторінка завантаження вітає відвідувачів новим макетом, який робить початок роботи з WordPress ще легшим, оскільки вгорі представлено як параметри завантаження, так і розміщення».

WordPress запускає новий дизайн домашньої сторінки та сторінки завантаження – WP Tavern

Сторінка завантаження тепер чітко пропонує два шляхи вгорі – кнопки для завантаження та встановлення WordPress і рекомендації щодо розміщення для його налаштування через хостинг-провайдера. Тут також міститься допомога щодо початку роботи з ресурсами, посилання на які розміщено нижче, курси WordPress, ресурси для розробників, підтримка та форуми користувачів.

WordPress запускає новий дизайн домашньої сторінки та сторінки завантаження – WP Tavern

Незважаючи на те, що проекти отримали надзвичайно позитивні відгуки, їхній шлях до розробки не обійшовся без кількох нерівностей на дорозі. Коли команда Meta опублікувала оновлення про розробку проектів менш ніж через три тижні після початку розробки, критика Метта Малленвега щодо темпів проекту викликала гнів деяких членів спільноти, які були ображені взаємодією.

«Це не є найкращим використанням часу, а також не сприяє досягненню фактичних цілей нової домашньої сторінки чи сторінки завантаження, і у нас є кращі місця для витрачання часу на розробку», — сказав Малленвег у відповідь на плани створити тему блоку для нові конструкції.

Відповідаючи на критику в Twitter, Малленвег сказав«Незалежно від того, хто є волонтером чи спонсором, розробники з відкритим кодом повинні мати можливість обговорювати та обговорювати нашу роботу публічно, як ми робили з часів появи wp-hackers, щоб досягти найкращих результатів для користувачів. »

Спонсорований Automattic співавтор Алекс Шилс захистив кількість часу, витраченого на проект, і розповів про деякі закулісні роботи. Малленвег стверджував, що перетворення дизайну Figma на тему мало зайняти набагато менше часу для запуску.

«Про «години, а не тижні» для впровадження — це такий базовий макет, що важко уявити, щоб одній людині знадобилося більше дня на Squarespace, Wix, Webflow чи одному з конструкторів сторінок WP», — сказав Малленвег.

«Отже, якщо ми просто робимо кращу версію того самого, швидко внесіть ці зміни за допомогою існуючого підходу до коду та переходьте до чогось вищого значення. Якщо ви намагаєтеся розвивати сам WP, вам потрібен принципово інший підхід».

Деякі витлумачили ці коментарі як референдум щодо зручності використання редактора блоків. План розвитку, окреслений Шилсом, включав створення спеціальних блоків для запуску MVP нової теми. Для деяких це поставило під сумнів, чи виконує редактор блоків свої обіцянки «мріяти, створювати».

«Основна команда має відредагувати основні блоки для такого простого макета – чого очікувати звичайним користувачам/розробникам через 2+ роки?» Прокоментував розробник WordPress Олександр Перішич.

«Дослідження зараз потрібні так само, як і внески, зосереджені на коді», — розробник програмного забезпечення WP Engine Майк МакАлістер сказав. «Один повідомляє іншому. Я був по коліно у FSE протягом місяців, і, чесно кажучи, я не відчуваю, що хтось намагався створити СПРАВЖНІЙ сайт із цим».

Крім того, що проект оновив WordPress.org, він викликав широку дискусію про те, наскільки важко створювати прості дизайни за допомогою редактора блоків навіть для людей, які створюють WordPress.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-launches-new-homepage-and-download-page-designs

Related posts