WordPress запускає бета-версію блогу розробників – WP Tavern

WordPress запускає бета-версію блогу розробників – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WordPress запускає бета-версію блогу розробників – WP Tavern

WordPress.org незабаром запустить блог для розробників. Наприкінці минулого тижня блог перейшов у бета-версію та знаходиться на піддоміні основного сайту. Його дизайн схожий на загальний блог новин WordPress.

Однією з головних цілей, яку визначила виконавчий директор WordPress Джозефа Хаден-Чомфосі на 2022 рік, було створення сайту для комунікацій, орієнтованого на розробників. Цей новий блог є кульмінацією зусиль, розпочатих на початку цього року.

«Будьте в курсі нових функцій, які з’являються в проекті з відкритим вихідним кодом WordPress, є однією з головних перешкод, які висловлюють розробники», — сказала співавтор Біргіт Паулі-Хаак у оригінальній пропозиції.

«У блозі Make Core великий акцент робиться на нотатках зустрічей для різних основних команд, а не на виділенні нових функцій. Це ускладнює пошук відповідної інформації серед публікацій, пов’язаних із командою, для розробників, які не є співавторами або лише час від часу роблять внески».

Вміст нового блогу розробників буде зосереджено на оновленнях, які стосуються творців тем і плагінів, розробників, які працюють в агентствах, оновленнях Gutenberg API, розширених концепціях програмування, перлинах PHP і тематичних дослідженнях розробників.

Уже опубліковано три публікації, які пропонують натяк на те, який контент можуть очікувати розробники WordPress у блозі:

Редакційний процес блогу повністю керується на GitHub від презентацій до публікації. Будь-хто, хто хоче внести свій внесок, може опублікувати повідомлення на дошці ідей для обговорення. Схвалені ідеї стають благословенними завданнями та чернетками та проходять дві перевірки. Люди можуть робити внески, публікуючи ідеї, пишучи дописи або приєднуючись до редакційної групи, яка переглядає дописи.

Тепер, коли блог знаходиться в бета-версії, співавтори чекають відгуків від спільноти розробників WordPress. Залишайте коментарі до анонсу бета-версії або приєднуйтеся до наступної зустрічі в каналі core-dev-blog WP Slack 1 грудня о 13:00 UTC. Підпишіться на канал RSS, щоб ніколи не пропускати публікації з нового блогу розробників WordPress.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-launches-developer-blog-in-beta

Related posts