WordPress виповнюється 19 років – WP Tavern

WordPress виповнюється 19 років – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Сьогодні виповнюється 19 років відтоді, як 19-річний Метт Малленвег у співпраці з Майком Літтлом випустив першу версію WordPress на основі програмного забезпечення b2/cafelog. Блог, де він ділився своїми думками про життя та технології, почав отримувати все більше трафіку, і він хотів забезпечити його майбутнє після того, як головний розробник b2/cafelog зник.

Мулленвег мав бачення того, яким має бути WordPress, ще до того, як він отримав назву. Це було зосереджено на розширюваності, характерній функції, яка зробила платформу такою ж популярною, як і сьогодні:

Що це має робити? Ну, було б непогано мати гнучкість MovableType, розбір TextPattern, можливість злому b2 і легкість налаштування Blogger.

Метт Малленвег – Дилема програмного забезпечення для ведення блогів, 24 січня 2003 р

Хоча Textpattern, новий цікавий інструмент для видавництва на той час, мав усе, що Mullenweg міг забажати в інструменті для ведення блогів, він не був упевнений у його ліцензуванні на той час. Він вирішив розвинути b2/cafelog, який сьогодні існує в іншій формі, як WordPress, завдяки ліцензуванню GPL. Майк Літтл приєднався до зусиль, а решта вже історія.

Родзинкою цьогорічного святкування ювілею є веб-сайт wp19.day, створений Девідом Біссетом та його дочкою. Олівія Біссет, який також керував проектом. Користувачі та автори WordPress з усього світу залишили свої сердечні вітання, щоб відсвяткувати цю подію. Читаючи, легко отримати уявлення про величезну користь, яку зробив WordPress для світу, давши багатьом голос, заробіток і шанс реалізувати свої мрії.

WordPress виповнюється 19 років – WP Tavern
WordPress виповнюється 19 років – WP Tavern

На веб-сайті wp19.day також були представлені відео від ентузіастів WordPress. Хоча багато хто вперше прийшов за програмним забезпеченням, зв’язком серед тих, хто залишився, є цінність спільноти, яка виросла навколо проекту, та лідерства, яке воно виховало. Організатор WordCamp і зустріч Джо Сімпсон сказав, що WordPress надав йому можливість взяти на себе лідерську роль у своїй місцевій громаді.

«Наша громада тут плекає – це сім’я», – сказав Сімпсон. «Я радий побачити, куди ми йдемо далі. З днем ​​народження, WordPress».

Метт Малленвег також приєднався до веселощів відсвяткування віхи, зробивши власне привітання до проекту wp19.day. У своїй відеозаписі він сказав, що дуже рідко 19-річний проект програмного забезпечення та його спільнота не просто виживають, а насправді процвітають і «працюють краще, ніж будь-коли». Він подякував усім учасникам, які допомогли людям знайти шлях до WordPress.

«Це є свідченням кожної людини, яка коли-небудь розповідала друзям про WordPress, брала участь у форумах, мала переклад, внесла код», — сказав Малленвег. «Все, що було частиною екосистеми WordPress, є частиною того, чому WordPress перетворює Інтернет і робить його більш відкритим, більш інклюзивним, більш демократичним і місцем, у якому ми хочемо, щоб наші майбутні покоління росли».

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-turns-19

Related posts