WordPress шукає коментарів користувачів на домашній сторінці та Проект редизайну сторінки завантажень – WP Tavern

WordPress шукає коментарів користувачів на домашній сторінці та Проект редизайну сторінки завантажень – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WordPress.org не оновлювався з 2016 року, коли він перейшов від ескізів до прототипу, щоб жити за пару тижнів. За шість років програмне забезпечення зазнало метаморфоз, прийнявши нову блокову парадигму, яка має бути відображена на веб-сайті. Зараз учасники намагаються змінити дизайн домашньої сторінки та сторінки завантаження, щоб продемонструвати нові можливості.

«З тих пір у WordPress зазнало багато змін, включаючи редактор Gutenberg, повний редактор сайту, блокові теми тощо», — сказав Ніколас Гарофало, представник маркетингової команди, спонсорованої Automattic. «Усе це революціонізувало WordPress за останні кілька років, і бренд також починає модернізуватися та розвиватися».

На початку цього року WordPress.org запустив оновлення дизайну для сторінок новин і Gutenberg. «Є багато можливостей для розширення та розвитку цього вигляду, оскільки ми звертаємо увагу на інші частини сайту», — сказав Гарофало.

Дизайнери, які працюють над проектом, особливо зацікавлені в тому, щоб дізнатися від користувачів WordPress.org про те, що вони хочуть бачити на домашній сторінці, а це означає, що звичайні користувачі можуть висловити свої думки та пропозиції.

Раніше на сторінці завантаження була помітна кнопка завантаження у верхній частині сторінки, але десь у середині січня 2021 року її перемістили нижче рекомендованих хостів. Імовірно, це було зроблено для того, щоб допомогти людям, які хочуть створити сайт, який розміщено на власному хості, але не знають, з чого почати, але це не має сенсу для тих, хто прийшов туди, щоб завантажити програмне забезпечення. Був би вдячний за прозорий підхід до редизайну цієї сторінки, оскільки подібні зміни не завжди публічно документуються.

Поки що лише кілька постійних учасників висловили свою думку про майбутній редизайн у коментарях до публікації.

«Мені хотілося б побачити, як дизайн демонструє модернізацію редактора сайту та можливостей макета – навіть заходячи так далеко, щоб робити те, чого багато хто раніше не бачив, а також приділяти час, щоб використовувати слова, щоб описати, чому WordPress такий важливий у створенні сайтів», – сказав спонсорований Automattic маркетинговий учасник Ден Сочін. «Це забезпечує свободу, розширення можливостей і демократію у публікації. Більше того, ви можете бути технічним або нетехнічним, і все одно досягати всіх своїх цілей».

Сочін також запропонував, щоб сторінка завантаження пропонувала більше пояснень щодо того, що потрібно для самостійного розміщення WordPress, шляхом публікації кроків або спрямування відвідувачів до посібників і ресурсів.

Співробітник команди дизайнерів, спонсорований Automattic, Хав’єр Арсе, мав унікальну ідею створити сторінку з шаблонами в розділах, які користувачі можуть копіювати та вставляти на власні веб-сайти.

«Оскільки веб-сайт створено за допомогою WordPress і він матиме оновлений і сучасний вигляд, я вважаю, що було б дуже круто не лише рекламувати цей факт («привіт, цей фантастичний сайт, на якому ви зараз перебуваєте, створено повністю за допомогою програмне забезпечення, яке ви прийшли сюди завантажити!’)… а також щоб дозволити людям захоплювати шаблони, які використовуються для кожного розділу… можливо, навіть із самої сторінки, у вигляді свого роду самопосилання на платформу», — сказав Арсе.

Декілька учасників прокоментували, вимагаючи, щоб домашня сторінка виділила спільноту, «оскільки динамічна, активна спільнота WP є такою величезною відмінністю», – сказав Джонатан Пантані, який спонсорує Automattic.

«Окрім потужності самого програмного забезпечення та того, що воно може робити, є ціла спільнота людей, які регулярно збираються разом, щоб брати участь у русі», — сказала спонсорована Automattic маркетингова співавторка Лорен Стайн. «Наразі здається, що це применшується. Я думаю, було б чудово, якби це було більше виділено».

Цей проект потребує більш різноманітного внеску від учасників усієї екосистеми та постійних користувачів WordPress, які відвідують веб-сайт. Якщо у вас є думки чи пропозиції, ви можете прокоментувати публікацію та спостерігати за майбутніми обговореннями дизайну, маркетингу та мета-блогів WordPress.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-seeks-user-input-on-homepage-and-download-page-redesign-project

Related posts