WordPress.org видаляє дані про зростання кількості активних установок для плагінів – WP Tavern

WordPress.org видаляє дані про зростання кількості активних установок для плагінів – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

На вихідних метаучасники WordPress.org видалили діаграми зростання кількості активних установок для плагінів, ключовий показник, на який багато розробників і кілька служб покладаються для відстеження. «Недостатня обфускація даних» є загадковою причиною видалення діаграм, але процес прийняття рішень не був прозорим.

У заяві під назвою «Поверніть діаграму зростання активної інсталяції» генеральний директор RebelCode Марк Захра стверджує, що ці дані корисні для отримання довгострокової перспективи щодо змін плагіна у встановленні.

«Ці статистичні дані насправді дуже корисні для розробників плагінів, і це справді єдиний показник зростання або занепаду плагіна з часом», — сказала Захра. «Ці графіки принаймні дають нам уявлення про продуктивність плагіна до та після внесення певних змін, допомагаючи нам краще зрозуміти, наскільки вони корисні для користувачів WordPress».

Розробникам плагінів довелося здогадуватися про причини видалення та перейшли на канал #meta Slack у пошуках додаткової інформації. Відгуки розробників плагінів свідчать про те, що це було непопулярне рішення та помилка спілкування.

«Я хочу повторити розчарування тим, що діаграму було видалено», — сказала генеральний директор Equalize Digital Ембер Хіндс. «Сподіваюся, ми скоро щось почуємо. В ідеальному світі це зобов’язання має бути скасовано до обговорення спільнотою».

Зак Тірелл, менеджер із продуктів Liquid Web, сказав: «Ми отримуємо дуже обмежені показники з каталогу плагінів, і цей показник був дуже важливим для авторів плагінів».

Виконавчий директор WordPress Джозефа Хаден-Чомфосі приєдналася до обговорення на каналі, але мала дуже мало інформації про те, чому цю зміну було внесено без будь-якого публічного обговорення.

«Надіслані дані завжди дещо заплутані, тому важче «обіграти систему» ​​— з тієї самої причини, чому ми не маємо поточних таблиць лідерів для внесків», — сказав Хаден-Чомфосі.

«Ми вітаємо пропозиції щодо того, як отримати деякі дані для всіх вас, роблячи все можливе, щоб дотримуватися мислення «співпраці».

«Спільна конкуренція» — це термін, створений для об’єднання понять співпраці та конкуренції для створення системи, у якій різні постачальники співпрацюють на користь системи, але все ще конкурують. Хаден-Чомфосі не уточнює подробиць, але, схоже, заплутування даних вважалося необхідною жертвою заради спільної конкуренції.

Спонсорований Audrey Capital метаконтрибутор Скотт Рейлі, який вніс зміни, сказав, що «впровадження дозволило вивести статистику, яку ми хотіли приховати».

Не всі автори плагінів погоджуються, що цю статистику потрібно маскувати, і непрозорі рішення, подібні цьому, не викликають довіри в тих, хто відключає доступ до даних.

«Справжні дані існують», — сказав засновник Yoast Йост де Валк. «Automattic — одна з компаній, що купує плагіни, і має доступ до точних даних, і тепер навіть більше, ніж раніше, інші цього не мають.

«Вся ця нісенітниця про кооперацію цікава, але я б сказав, що це несправедлива перевага. Буквально кожна інша система з відкритим вихідним кодом просто відкриває ці номери публічно, і ми теж повинні».

Досі не підтверджено, чи було це рішення пов’язане з проблемою безпеки, але де Валк та інші благають осіб, які приймають рішення WordPress.org, повернути дані, доки не буде доступна відповідна альтернатива. Учасники квитка також закликали керівництво WordPress почати обговорення зі спільнотою розробників плагінів щодо того, які дані допоможуть їм у створенні альтернативи.

«Дякую за відгук, і я розумію, що існувала низка сторонніх комерційних і безкоштовних служб, які масово збирали ці дані та використовували їх», — прокоментував заявку Метт Малленвег.

«Якщо у когось є причини повернути його, які ще не були представлені вище, будь ласка, додайте їх до цієї теми, щоб ми мали найкраще представлення цієї сторони аргументу для розгляду».

Після 10-місячної перерви в інформаційному бюлетені WP Trends Ієн Поулсон повернувся сьогодні з проблемою під назвою «Другокласні сторонні розробники», яка визначає цю відмову від активних даних про зростання кількості встановлень як «симптом ширшої проблеми, яку не робить WordPress». Я дійсно хочу підтримувати сторонніх розробників, які створюють безкоштовні плагіни».

«Через це розробникам дуже бракує інформації про дані, і це одна з причин, чому я створив Plugin Rank і чому існують інші рішення, такі як wpMetrics, і обидва постраждають від цієї зміни. Це не означає, що інші платформи та торгові майданчики ідеальні, але вони, здається, не працюють проти розробників, як це робить WordPress.org. Як розробник плагінів, який намагається розвивати бізнес, дані — це все, а дані з каталогу неякісні й потребують значного перегляду, щоб покращити те, що збирається».

Поулсон стверджує, що WordPress.org міг би навіть вийти за рамки раніше пропонованих даних і додати нові встановлення за день/місяць, кількість існуючих сайтів, оновлених за день/місяць, і пошукові терміни, що ведуть до завантаження.

«До розробників плагінів Freemium не слід ставитися як до громадян другого сорту в екосистемі», — сказав Поулсон. «Навіть розробники, які мають лише безкоштовні плагіни, повинні мати можливість бачити гідну статистику. Немає стимулу продовжувати розробку плагінів, якщо ви не знаєте, що люди ними користуються».

Окрім відсутності значущих даних для розробників, які намагаються стежити за траєкторією своїх безкоштовних плагінів, непрозоре рішення мета-команди, здається, є більшою проблемою для багатьох учасників дискусій, що виникли в результаті. Жало чергового рішення за закритими дверима нелегко пояснити вигадливою схемою, яка сприяє співпраці без адекватного спілкування.

Якщо розробникам плагінів не можна довіряти, щоб вони діяли «спільно» з цими даними, чи продовжуватиме WordPress їх збирати? Хто має приватний доступ до нього? Чому не було вивчено альтернативи перед тихим видаленням доступу? Відповісти на ці запитання потрібно в процесі пошуку шляхів удосконалення даних плагінів після прийняття цього рішення.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-org-removes-active-install-growth-data-for-plugins

Related posts