WordPress оголошує про 10 варіантів стилів для теми Twenty Twenty-Three – WP Tavern

WordPress оголошує про 10 варіантів стилів для теми Twenty Twenty-Three – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Команда дизайнерів WordPress оголосила переможців конкурсу на створення варіації стилю для майбутньої стандартної теми Twenty Twenty-Three (TT3). Організатори отримали 38 заявок від 19 учасників (деякі подали декілька варіантів) із восьми країн.

Враховуючи широкий діапазон кольорів і комбінацій типографіки, TT3 готується стати транспортним засобом для різноманітного набору стилів від спільноти дизайнерів WordPress. Подання включало креативні варіації для будь-яких настроїв дизайну – темний із високим контрастом, яскраво-жовтий із меншим універсальним шрифтом, градієнтний баклажановий фон та багато іншого.

Директор з дизайну Automattic Ченнінг Ріттер опублікував вибрані варіанти, які потрапили до Twenty Twenty-Three:

«Ці варіації були вибрані, щоб представити якнайрізноманітніший набір варіацій — тож у багатьох відношеннях ми шукали, що найкраще підійде як колекція, а не вибір наших улюблених окремих матеріалів», — сказав Ріттер.

Вибірки ще не в остаточному вигляді. Співавтори продовжуватимуть їх ітерацію під керівництвом керівників команди дизайнерів до початку бета-версії WordPress 6.1 20 вересня.

«Деякі із запропонованих змін можуть бути трохи бажаними, але давайте продовжимо наполягати, щоб побачити, наскільки самовпевнено ми можемо зробити кожен із цих варіантів», — сказав Ріттер.

Надсилання, які не було вибрано для доставки з TT3, все ще може мати шлях до включення через офіційну дочірню тему теми за замовчуванням. Учасники обговорювали, як це може працювати, і закрили питання на користь створення окремого проекту для нього після запуску TT3.

«Мені особливо подобається ідея продовжувати створювати варіації стилю, окрім тих, що входять у комплект TT3», — сказала Сара Норріс, спонсорована Automattic. «Я думаю, що це чудова можливість познайомити людей із темами блоків і варіантами побудови за допомогою спільноти та досвідчених розробників блоків. Він також надає простір для тестування PR Gutenberg, подібним чином emptytheme зараз використовується, але з увімкненими більш впевненими налаштуваннями.

«Я не впевнений, що це частина поточного проекту TT3, і, на мою думку, було б найкраще розпочати цю ініціативу незабаром після запуску TT3».

Тим часом учасники планують удосконалити вибрані варіанти, і проект дочірньої теми може продовжуватися, не впливаючи на поточну часову шкалу теми.

Ознайомтеся з оголошенням, щоб детальніше ознайомитися з кожною з обраних варіацій.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-announces-10-style-variation-selections-for-twenty-twenty-three-theme

Related posts