WordPress.com протистоїть помітному зростанню запитів росіян на видалення – WP Tavern

WordPress.com протистоїть помітному зростанню запитів росіян на видалення – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Цього тижня Automattic опублікувала свій звіт про прозорість, що складається два рази на рік, у якому висвітлюється різна інформація та запити на видалення, отримані від сервісів компанії.

Історично Automattic використовувала ці звіти як можливість публічно підтвердити свою прихильність активно протидіяти запитам, які порушують свободу слова користувачів, і привернути увагу до образливих вимог видалення. У 2014 році компанія відкрила вихідний код своїх документів про процедуру видалення DMCA, щоб допомогти іншим реалізувати власні процеси. Попередні звіти про прозорість включали інформацію про суперечки щодо інтелектуальної власності, IRU (звіти від спеціалізованих державних відділів звернення до Інтернету), листи національної безпеки, державні запити на інформацію та інші питання, пов’язані з розміщеним вмістом.

У 2021 році Automattic опублікував уніфіковану цільову сторінку для WordPress.com і звітів про прозорість Tumblr, які тепер розміщені на одному сайті, щоб полегшити навігацію та порівняння даних. У майбутньому це може включати інші продукти компанії, такі як Day One і Pocket Casts, коли надходитимуть відповідні запити.

Останній звіт за перше півріччя 2022 року містить інформацію про запити російської цензури, отримані WordPress.com.

«Протягом останніх шести місяців, після російського вторгнення в Україну, ми спостерігали помітне збільшення кількості запитів на видалення контенту, який критикує російський уряд і пов’язаних з ним осіб», — опікун спільноти WordPress.com Стівен Маклеод. Блайт сказав. Він навів конкретні приклади, що стосуються російського вторгнення в Україну:

  • Збір коштів на українську допомогу
  • Виклад російської історії з погляду на те, що призвело до війни в Україні
  • Звинувачення у злочинній діяльності російських олігархів та їх особисті зв’язки з Путіним
  • Публікація коментарів колишніх російських військових, які критикували військову участь в Україні

«У всіх цих випадках, враховуючи наше занепокоєння щодо доступу до важливої ​​інформації з Росії та наслідків для свободи слова, ми прийняли рішення, що будемо ні геоблокувати спірний вміст», — сказав Блайт.

У звіті також містилася інформація про те, як Automattic вирішила блокування IP-адрес від двох великих провайдерів у Колумбії після того, як країна заблокувала Tumblr без розголошення причини. Міністерство технологій і зв’язку Колумбії заблокувало сервіс після того, як виявило спам-блог у мережі. Незважаючи на те, що Automattic вже видалила блог, процес розблокування Tumblr зайняв місяці.

«Такі ситуації не є рідкістю, і, як демонструє наведений вище приклад, проблему урядової цензури в Інтернеті або блокування регіональних платформ не можна відобразити лише кількістю отриманих запитів на видалення», — сказав Блайт. «У результаті ми прагнемо постійно перевіряти та розширювати інформацію, якою ми можемо поділитися в нашому звіті про прозорість».

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-com-defies-marked-increase-in-russian-takedown-demands

Related posts