WordPress.com оголошує новий стартовий план за 5 доларів США на місяць – WP Tavern

WordPress.com оголошує новий стартовий план за 5 доларів США на місяць – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WordPress.com оголосив сьогодні про новий план «Початковий» для клієнтів, який долає розрив у цінах між безкоштовним планом і його тарифним планом Pro в розмірі 15 доларів США на місяць. Початковий план становить 5 доларів США на місяць і включає користувацьке доменне ім’я, а також 6 ГБ пам’яті та можливість використовувати блоки збору платежів (форма пожертв, преміум-контент і кнопка оплати).

WordPress.com оголошує новий стартовий план за 5 доларів США на місяць – WP Tavern
Ціни WordPress.com – 25.05.2022

Коли 1 квітня WordPress.com запровадив серйозні неоголошені зміни в цінах, зменшивши ліміти безкоштовного зберігання, користувачі вийшли на форуми, щоб висловити своє глибоке розчарування суперечливим оновленням і відсутністю комунікації компанії щодо нього. Отримавши в основному негативні відгуки, WordPress.com збільшив ліміти трафіку та пам’яті безкоштовного плану, перш ніж офіційно оголосити його.

Через сім тижнів після того, як WordPress.com почав тестувати води зі змінами цін, компанія відповіла на відгуки про великий розрив між безкоштовними та професійними планами. Багато клієнтів були розчаровані, дізнавшись, що їм доведеться платити 15 доларів США на місяць, щоб отримати доступ до користувацьких доменних імен, навіть якщо їм не потрібні комерційні теми та плагіни, включені в план Pro. Деякі користувачі заявили, що відчувають себе «в пастці в мережі» через оновлення цін і планують перенести свої сайти на нові платформи.

Новий план Starter вирішує деякі з цих проблем клієнтів, але все ще частково субсидується рекламою. Клієнти, які використовують цей та безкоштовний план, матимуть оголошення на своїх сайтах. Це відрізняється від попереднього персонального плану, який становив 4 долари США на місяць без реклами, користувацького домену та можливості збирати платежі. Той факт, що новий план Starter коштує дорожче, але не видаляє рекламу, викликає суперечки, які клієнти згадали в коментарях до оголошення. Однак він включає інтеграцію Google Analytics, яка раніше була обмежена клієнтами старого тарифного плану Premium і вище.

«Стартовий план не має на меті замінити старий персональний план», — сказав Таверні генеральний директор WordPress.com Дейв Мартін. «Нашою метою з кожною додатковою ітерацією цін, яку ми запускаємо, буде навчитися чомусь новому. План Pro та план Starter – це дві з багатьох майбутніх ітерацій, з якими ми плануємо поекспериментувати».

Мартін також повторив, що клієнти зі старих планів безкоштовного, особистого, преміального, бізнес- або електронної комерції можуть продовжувати користуватися ними.

“[If] ви задоволені своїм поточним планом, ми не плануємо змушувати вас змінюватися», – сказав Мартін. «Ви можете залишитися на своєму поточному плані.

«Знаходження правильного балансу між цінністю, яку ми надаємо нашим клієнтам, і ціною, яку ми стягуємо в обмін на цю цінність, – це те, до чого, як правило, потрібно прагнути. Ми плануємо зробити саме це».

За словами Мартіна, WordPress.com прагне краще повідомляти клієнтам важливі оновлення.

«Я зробив помилку в тому, як ми повідомляли про зміни цін за допомогою WordPress Pro», — сказав Мартін. «Ми прислухалися до відгуків наших клієнтів, я взяв на себе відповідальність за це, а потім ми працювали, щоб виправити це на цьому наступному етапі нашої зміни цін. Ми постійно працюємо над тим, щоб краще повідомляти про оновлення».

Цікаво спостерігати, як WordPress.com розвиває свої ціни у відповідь на ринок і можливості WordPress, що змінюються. У той час як застарілі плани значною мірою спиралися на продаж доступу до комерційних тем, повне редагування сайту змінило гру, надавши користувачам більше можливостей для налаштування, ніж раніше.

Компанія все ще планує запровадити ряд доповнень для плану Starter, щоб надати клієнтам більшу гнучкість. Можливо, з’являться доповнення для видалення реклами та додавання додаткового сховища, але компанія досі не оголосила, що вони запропонують.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-com-announces-new-starter-plan-for-5-month

Related posts