WordPress Accessibility Day 2022 публікує список доповідачів – WP Tavern

WordPress Accessibility Day 2022 публікує список доповідачів – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

До Дня доступності WordPress залишився лише тиждень, 2-3 листопада, а реєстрація ще триває. Співорганізатор Ембер Хайндс опублікувала вражаючий список доповідачів із 40 доповідачами з 14 країн. Вона також зазначила, що 40% сесій заходу мають принаймні одного спікера, який вважає себе інвалідом.

Професіонали WordPress, які хочуть дізнатися більше про створення доступних веб-сайтів, захочуть взяти участь, оскільки розклад містить велику кількість освітніх презентацій від відомих експертів із доступності. Співголовний організатор Джо Долсон розпочне зі вступного слова, після чого виступить Ніколас Стінхаут, консультант із доступності та ведучий подкасту правил A11y.

Цілодобовий захід включатиме практичні заняття з продажу доступності скептично налаштованим клієнтам, зустрічі з WCAG 2 без перебудови з нуля та коли та як писати альтернативний текст.

Гері Оссант, директор із консультацій із цифрових доступності в Perkins Access, і Стівен Пламмер, креативний менеджер Школи для сліпих Perkins, представлять сесію під назвою «Доказ: доступні веб-сайти також можуть бути красивими», яка розвінчає деякі поширені міфи. про доступні веб-сайти. Вони планують показати реальні приклади сучасних і цікавих сайтів, які також добре працюють для програм зчитування з екрана, користувачів клавіатури та людей з зорим.

Повнофункціональний розробник Ніколь Гарсія та Енні Гекель, менеджер із доступності електронних інформаційних технологій Корнельського університету, проведуть сесію на тему «Розробка тем WordPress, які перш за все доступні».

Перегляньте розклад, щоб переглянути решту лінійки та додати сеанси, які ви хочете відвідати, у свій календар. Реєстрація безкоштовна, а подія транслюватиметься в прямому ефірі через YouTube із субтитрами.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-accessibility-day-2022-publishes-speaker-lineup

Related posts