WordPress 6.1 скасовує стандартний слоган сайту на користь порожнього рядка – WP Tavern

WordPress 6.1 скасовує стандартний слоган сайту на користь порожнього рядка – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Слоган сайту WordPress за замовчуванням, «Просто ще один сайт WordPress», тепер залишився в минулому, хоча ще не повністю відійшов у сферу ностальгії. Недавній випуск 6.1 вирішив проблему, яку провідний розробник Марк Джекіт відкрив 15 років тому, щоб заохотити людей змінити свої слогани. Слоган тепер змінено на порожній рядок для нових установок. Це було додано як цікаве повідомлення до випуску 6.1, яке було першим місцем, де багато хто дізнався про це:

«На нових сайтах слоган сайту порожній за замовчуванням, але його можна змінити в загальних налаштуваннях».

Для тих, хто сентиментальний щодо слогана, будьте впевнені, що він збережений як текст-заповнювач в адмінці.

«Я справді вважаю, що простіше рішення — замінити значення «Just another WordPress site» заповнювачем», — сказав комітент ядра WordPress Jb Audras під час обговорення квитка. «Роблячи це, ми зберігаємо це речення, яке, на мій погляд, є частиною історії WordPress — завдяки цьому воно принаймні з’явиться на екрані налаштувань, тому ми зберігаємо це підписне речення десь на панелі адміністратора — але значення порожнє за замовчуванням для нових інсталяцій».

Це рішення, яке він прийняв, яке приземлилося в 6.1. Повідомлення про фіксацію визначає причину зміни:

Адміністрування: змініть слоган сайту за замовчуванням на порожній рядок.

Цей набір змін замінює слоган за замовчуванням «Just another WordPress site» порожнім рядком для нових установок. Аргументація така:

  1. Не всі теми містять слоган;
  2. Не всі змінюють слоган за умовчанням;
  3. Коли люди не бачать слоган у своїй темі, вони можуть не усвідомлювати, що він все ще відображається в деяких місцях, наприклад у стрічках.

Рядок «Просто ще один сайт WordPress» і відповідний рядок для кількох сайтів: «Просто ще один сайт {NETWORK}» тепер використовуються лише як заповнювач для опції адміністратора тезу.

Ще одним фактором стала поява блокових тем, оскільки раніше користувачі часто керували своїми слоганами за допомогою Настроювача. Автори дійшли висновку, що збільшення використання блокових тем може призвести до того, що більше людей мають на своїх сайтах слоган за замовчуванням, навіть не знаючи про це. Висновок полягав у тому, що краще зробити його порожнім рядком, ніж додавати купу підказок адміністратора для його оновлення.

Це бажана зміна в тому, як представлені слогани, і настав час її оновити. Хоча більшість професіоналів WordPress звикли до нього, звичайні користувачі часто шукали, як його позбутися, іноді не знаючи, що його можна налаштувати. Повідомлення також не зробило жодної послуги WordPress, якщо воно спочатку не було натякає на всюдисущість WordPress в Інтернеті – твердження, яке було бажаним у той час, коли воно було вперше зроблено в основі. У такому випадку вона вже давно відслужила своє. Порожній рядок гарантує, що для нових установок відображатимуться лише те, які адміністратори навмисно написали для своїх сайтів.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-6-1-retires-default-site-tagline-in-favor-of-empty-string

Related posts