WordPress 6.1 RC 1 випущено, готовий до тестування та перекладу – WP Tavern

WordPress 6.1 RC 1 випущено, готовий до тестування та перекладу – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

До офіційного випуску WordPress 6.1, який відбудеться 1 листопада 2022 року, залишилося менше трьох тижнів. Цього тижня було випущено RC 1, що означає жорстке заморожування рядків, що означає, що 6.1 готовий до перекладу.

Функції, доступні в цьому випуску, містять велику кількість покращень блоків і редакторів сайтів, які нададуть користувачам більший рівень контролю над дизайном. Багато з цих функцій було протестовано в плагіні Gutenberg, але потребують подальшого тестування тепер, коли вони є основними, включаючи розширений досвід шаблонів, кращі заповнювачі для блоків, нові модальні інтерфейси та покращення налаштувань, а також оновлене керування меню. WordPress 6.1 включає 11 випусків плагіна Gutenberg (13.1 – 14.1).

Якщо ви стежите за основним блогом розробки WordPress, можливо, ви бачили потоки нотаток розробників, які надходять перед 6.1. Ось кілька основних моментів:

Також було опубліковано Посібник WordPress 6.1. У цьому посібнику містяться всі технічні деталі змін у випуску, а також повна колекція приміток для розробників. Існує велика кількість оновлень, які виходять за межі редактора з посиланнями на квитки в Field Guide, включно з реєстрацією помилок і перехопленнями, доданими до wp-cron.phpоновлення бази даних, додавання обов’язкового атрибута для необхідних вхідних даних під час реєстрації багатосайтового сайту, оновлення зовнішніх бібліотек, покращення REST API та багато інших різноманітних основних оновлень.

Розробникам плагінів і тем рекомендується перевірити свої розширення на RC1 і оновити “Перевірено до” версія у файлі readme. Тестувальники WordPress, яким не зручно подавати заявку на наявність помилок у Trac, повинні повідомити про них у альфа-/бета-зону на форумах підтримки.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-6-1-rc-1-released-ready-for-testing-and-translation

Related posts