WordPress 6.1 «Міша» – новини WordPress

Contents

WordPress 6.1 «Міша» – новини WordPress

Сучасні реалії такі, що не кожен бізнес може собі дозволити сайт, особливо бізнес, що стартує. Тому вигідно скористатися конструктором сайтів, наприклад filandor. Запуск сайту за кілька хвилин.

WordPress 6.1 «Міша» – новини WordPress

Привітайтеся з WordPress 6.1, «Міша», натхненний життям і творчістю радянсько-норвезького джазового піаніста Михайла «Міші» Альперіна. Міша представив творчість джазових ансамблів в СРСР і в світі. Його також відзначають як одного із засновників Московського арт-тріо.

«Міша» ще більше вдосконалює досвід створення сайтів. У WordPress 6.1 ви зможете взаємодіяти з удосконаленнями, які продовжуватимуть робити створення сайтів більш інтуїтивно зрозумілим, водночас розсуваючи ваші творчі межі далі, ніж будь-коли. Не забувайте насолоджуватися джазовим фортепіано Міші, коли ви користуєтеся всіма можливостями WordPress 6.1.

Третій великий випуск 2022 року тут. Завантажте зараз! На момент випуску цієї версії WordPress потужний 43% веб-сайтів у всьому світі.

Власникам і адміністраторам сайтів слід оновити сьогодні, щоб повною мірою скористатися багатьма покращеннями стабільності, продуктивності та зручності використання. Крім того, творці контенту WordPress отримають набір нових функцій, спрямованих на покращення написання та проектування.

Цей випуск містить функції, якими багато хто в спільноті WordPress були в захваті від початку цього проекту. Додаткові вдосконалення та вдосконалення редактора дають власникам сайтів більше контролю та легшу настройку, пропонуючи користувачам більш цілісну роботу. Багато вдосконалень, орієнтованих на написання, включено до випуску, тому що якщо ви надаєте голоси безмовним, ви повинні зосередитися на тих, хто пише копію.

Деякі з моїх улюблених удосконалень — удосконалена можливість виділяти часткові абзаци в блоці; налаштування, щоб відкрити список за замовчуванням; і комбінація клавіш для додавання внутрішніх посилань, розгорнута на всі блоки.

Джозефа Хаден Чомфосі, виконавчий директор


Що всередині

Двадцять двадцять три:
Нова тема за замовчуванням із 10 різними варіантами стилю

Після представлення основоположних елементів для блокових тем і варіацій стилів у випусках 5.9 і 6.0 розробники сайтів WordPress вітають нову тему за замовчуванням, Twenty Twenty-Three, яка базується на 10 різних стилях і позначена як «Accessibility Ready». Ці навмисно унікальні стилі гарантують, що користувачі можуть застосувати інший вигляд до свого сайту одним клацанням миші — все в межах однієї теми.

WordPress 6.1 «Міша» – новини WordPress

Нові шаблони для покращеного досвіду творців

Нові та вдосконалені шаблони тепер дають розробникам сайтів більше контролю над створенням своїх сайтів. У цьому пакеті нових шаблонів знайдіть спеціальний шаблон для публікацій і сторінок у редакторі сайту. Швидше створюйте та редагуйте частини шаблону, такі як верхні та нижні колонтитули, за допомогою нового інструменту пошуку та заміни та легко переглядайте свій новий сайт.

WordPress 6.1 «Міша» – новини WordPress

Інструменти проектування для більшої послідовності та контролю

Продумані оновлення елементів керування для елементів дизайну та блоків роблять компонування та створення вашого нового сайту більш послідовним, завершеним та інтуїтивно зрозумілим.

Керуйте меню з легкістю

Нові резервні параметри в навігаційному блоці означають, що ви можете редагувати відкрите меню; пошук не потрібен. Крім того, елементи керування для вибору та роботи з меню мають своє місце в налаштуваннях блоку. Мобільну систему меню також було оновлено новими функціями, включаючи різні варіанти значків, щоб зробити меню вашим.

WordPress 6.1 «Міша» – новини WordPress

Чистіші макети та візуалізація параметрів документа

Переглядайте та керуйте налаштуваннями дописів і сторінок за допомогою краще організованого дисплея, що покращує використання таких функцій, як засіб вибору шаблонів і планувальник.

WordPress 6.1 «Міша» – новини WordPress

Налаштування блокування в один клік для всіх внутрішніх блоків

Під час блокування блоків новий перемикач дозволяє застосовувати ваші налаштування блокування до всіх блоків у блоці, що містить блок, як-от група, обкладинка та блоки стовпців.

Покращено заповнювачі блоків

Різні блоки мають покращені заповнювачі, які відображають параметри налаштування, щоб допомогти вам створити свій сайт і його вміст. Наприклад, покажчик місця заповнення блоку зображення відображає спеціальні рамки та двоколірні фільтри ще до вибору зображення.

Складіть багатші списки та цитати з внутрішніми блоками

Блоки «Список» і «Цитати» тепер підтримують внутрішні блоки, що дозволяє створювати більш гнучкі та багаті композиції, наприклад додавати заголовки всередині блоків цитат.

Чуйніший текст із плавною типографікою

Гнучка типографіка дозволяє визначати розміри шрифтів, які адаптуються для легкого читання на будь-якому розмірі екрана.

Додайте початкові шаблони до будь-якого типу публікації

У WordPress 6.0, коли ви створили нову сторінку, ви побачите пропоновані шаблони, тому вам не доведеться починати з порожньої сторінки. У 6.1 ви також побачите початковий модальний шаблон під час створення нового екземпляра будь-якого типу публікації.

Знаходьте блокові теми швидше

У каталозі тем є фільтр для блокових тем, а попередній перегляд шаблонів дає краще уявлення про те, як може виглядати тема під час вивчення різних тем і шаблонів.

Збережіть налаштування редактора сайтів на потім

Налаштування редактора сайту тепер постійні для кожного користувача. Це означає, що тепер ваші налаштування будуть узгодженими для всіх браузерів і пристроїв.

Оптимальна система стилів

Правила CSS для полів, відступів, типографіки, кольорів і рамок у механізмі стилів тепер усі в одному місці, що скорочує час, витрачений на завдання, пов’язані з макетом, і допомагає генерувати семантичні назви класів.

Оновлені параметри і функції інтерфейсу

Оновлення включають такі елементи стилю, як кнопки, посилання та посилання; керування наведенням, активністю та фокусом для посилань за допомогою theme.json (ще не доступний для керування в інтерфейсі); і налаштування підтримки структури для блоків і елементів, серед інших функцій.

Постійна еволюція варіантів компонування

Розміри вмісту за замовчуванням, надані темами, тепер можна замінити на бічній панелі стилів, що дає розробникам сайтів кращий контроль над вмістом на всю ширину. Розробники мають детальний контроль над цими елементами керування.

Частини шаблону блоку в класичних темах

Частини шаблону блоку тепер можна визначити в класичних темах, додавши відповідний каталог `parts` файлів HTML у корені теми.

Розширена підтримка блоків Query Loop

Нові фільтри дозволяють варіаціям блоку запитів підтримувати користувацькі запити для більш потужних варіантів і розширених параметрів фільтрації типів ієрархічних записів.

Фільтри для всіх ваших стилів

Використовуйте фільтри на бічній панелі «Стилі», щоб керувати налаштуваннями на всіх чотирьох рівнях вашого сайту: ядро, тема, користувач або блок, від меншого до більш конкретного.

Попередні налаштування інтервалів для швидшого, узгодженого дизайну

Заощаджуйте час і уникайте жорсткого кодування значень у тему з попередньо встановленими значеннями полів і відступів для кількох блоків.

Підтримка редагування лише вмісту для контейнерних блоків

Завдяки налаштуванням редагування лише вмісту макети можна заблокувати всередині блоків-контейнерів. У блоці, що містить лише вміст, його дочірні елементи невидимі для перегляду списку й не можна редагувати. Тож ви контролюєте макет, а ваші автори можуть зосередитися на вмісті. Поєднайте його з параметрами блокування блоків для ще більш розширеного контролю над вашими блоками.

Інші цікаві нотатки

  • 6.1 містить нову функцію часу читання, яка показує авторам вмісту приблизні значення часу читання для сторінок, публікацій і користувацьких типів публікацій.
  • На нових сайтах слоган сайту порожній за замовчуванням, але його можна змінити в загальних налаштуваннях.
  • Новий модальний дизайн пропонує ефект розмиття фону, що полегшує зосередження на поточному завданні.

Покращення доступності WordPress 6.1

Доступність є невід’ємною частиною місії WordPress із сприяння інклюзивній спільноті та підтримки користувачів усіх типів у всьому світі. Зважаючи на це, WordPress 6.1 містить майже 60 оновлень, спеціально зосереджених на покращенні доступності платформи. Прочитайте ці оновлення, щоб дізнатися більше про постійні ініціативи, спрямовані на покращення доступності.

Покращена продуктивність у WordPress 6.1

WordPress 6.1 вирішує понад 25 запитів, призначених для підвищення продуктивності з удосконаленнями для кожного типу сайту. Повну розбивку можна знайти в Посібнику з продуктивності.

Дізнайтеся більше про WordPress 6.1

Перегляньте WordPress 6.1 у дії! Подивіться короткий огляд відео, у якому висвітлено деякі з основних функцій, дебютуючих у WordPress 6.1.

Відвідайте learn.wordpress.org, щоб отримати короткі відео-інструкції та багато іншого про нові функції WordPress. Або приєднайтеся до інтерактивного онлайн-семінару на певну тему WordPress.

Розробники можуть ознайомитися з Посібником WordPress 6.1 із детальними примітками для розробників, які допоможуть вам створювати та розширювати WordPress. Ознайомтеся з Примітками до випуску WordPress 6.1, щоб отримати додаткові відомості про включені вдосконалення та виправлені проблеми, інформацію про встановлення, примітки та ресурси для розробників, учасників випуску та список змін файлів у цьому випуску.

Команда з випуску WordPress 6.1

Група, перерахована нижче, невтомно підтримувала випуск, від задуму до дати випуску та далі:

Звільнити лідера: Метт Малленвег
Координатори випуску: Гектор Прієто і Джонатан Дероз’єрс
Головні технічні співкерівники: Майк Шредер, Девід Баумвальді Джефф Пол
Технічні керівники редактора: Міхал Чаплінський, Берні Рейтері Карлос Браво
Основні співкерівники сортування: Дж. Б. Одрас і Ахмед Чайон
Співкерівники сортування редактора: Нік Дієго і Енн Маккарті
Співкерівники документації: Біргіт Паулі-Хаак, Мілана Капі Фемі Празіт
Співкерівники маркетингу та комунікацій: Джонатан Пантані і Ден Сощин
Випробувальний провод: Браян Олександр
Керівник дизайну: Багатий Табор
Співкерівники теми за замовчуванням: Беатріс Фіальо & Сара Норріс

Дякуємо всім учасникам, які приділили час і енергію, щоб надати всім найкращий досвід роботи з WordPress.

Джозефа Хаден Чомфосі

1naveengiri · Aaron D. Campbell · Aaron Jorbin · Aaron Robertshaw · Abha Thakor · Abu Hurayra · Adam Bosco · Adam Pickering · Adam Silverstein · Adam Wiltgen · Adam Zielinski · Addie · Adil Öztaşer · aduth · Aezaz Shekh · afrid1719 · Ahmed Chaion · Ahmed Saeed · Akash Mia · Aki Hamano · Akram Ul Haq · Akshit Sethi · Alain Schlesser · alamgircsebd · AlanP57 · alansyue · albatross10 · Albert Juhé Lluveras · Alberuni Azad. · Alejandro J. Sanchez P. · Aleksej · Alex Concha · Alex Lende · Alex Mills · Alexis Coulombe · alexstine · allancole · allisonplus · Alvaro Gómez · amirkamizi · Amjad Ali · Anantajit JG · Anariel Design · Andrea Fercia · Andreas · Andrei Draganescu · Andrei Surdu · Andrew Nacin · Andrew Ozz · Andrew Serong · Andrew Wilder · AndrewNZ · Andrey "Rarst" Savchenko · Andrija Naglic · André · Andy Fragen · Andy Keith · Aniket Patel · anitanenova · Ankit K Gupta · Anna Bansaghi · Anne McCarthy · Ante Laca · Anthony Burchell · Anton Vlasenko · apedog · apokalyptik · AR Rasel · arcangelini · archon810 · Ari Stathopoulos · Ariel Chinn · Arjun Singh · Arnab Mondal · Arslan Kalwar · Artur Grabowski · Arunas Liuiza · Aspexi · Aurooba Ahmed · Austin Matzko · Ayesh Karunaratne · BaneD · barneydavey · Bartosz Bobnis · Beatriz Fialho · Ben Dwyer · Ben Greeley · Benachi · Benjamin Grolleau · Benoit Chantre · Bernhard Reiter · Bernie Reiter · Bhrugesh Bavishi · Bing · Birgir Erlendsson (birgire) · Birgit Pauli-Haack · Blockify · Bob · bobbingwide · bonger · Boone Gorges · Brad Jorsch · Brandon Kraft · Brian Alexander · Brian Gardner · Bruno Cantuaria · Bruno Ribaric · burgiuk · Burhan Nasir · bwbama · cadlec · cagsmith · Carlos Bravo · Carlos Garcia Prim · Carolina Nymark · cavalierlife · cdbessig · Chad Chadbourne · Chandra M · Channing Ritter · Chetan Prajapati · Chintan hingrajiya · Chloe Bringmann · Chouby · Chris Budd · Chris Hardie · Chris Zarate · chriscct7 · chrisguitarguy · Christian-W. Budde · Christina Voudouris · Christoph Daum · Christopher Finke · Chuck Reynolds · chynnabenton · ckanderson22 · CodePoet · codewhy · Colin Stewart · Collie-IT, Anne K. Frey · colonelphantom · Cory Birdsong · Courtney Robertson · craigfrancis · crazycoders · Crisoforo Gaspar · Cupid Chakma · Curdin Krummenacher · cyrillbolliger · Daijiro Miyazawa · dainemawer · Daisy Olsen · Dale du Preez · Damon Cook · damonganto · Dan Farrow · Dan Soschin · Daniel Bachhuber · Daniel Iser · Daniel Richards · Daniel Schutzsmith · Daniele Scasciafratte · darerodz · Daria · Darin Kotter · Darko G. · darkskipper · Darren Coutts · Dat Hoang · datainterlock · Dave Hilditch · dave1010 · David Anderson · David Baumwald · David Biňovec · David C · David Calhoun · David E. Smith · David Goring · David Gwyer · David Herrera · David Rozando · David Smith · daxelrod · daymobrew · Deepak Vijayan · Denis de Bernardy · Denis Žoljom · denishua · Dennis Claassen · Dennis Snell · derekblank · Derrick Hammer · Dharmesh Patel · dhl · Diane Co · Dilip Bheda · dingdang · Dion Hulse · Dipak Parmar · divyeshgodhani · Dominik Schilling · donmhico · Doug Wollison · Dougal Campbell · Drew Jaynes · Drivingralle · drzraf · dsas · Dwain Maralack · Dzikri Aziz · Dōvy Paukstys · eclev91 · Edwin Cromley · eedee · Ehtisham S. · Eliezer Peña · Ella van Durpe · Emily Clarke · Emmanuel Hesry · Enrico Battocchi · Erick Hitter · Erik · Erik Betshammar · estelaris · eugene.manuilov · Eugene.Manuilov · Evan Herman · Evan Mattson · Evan Mullins · Fabian Kägy · Faisal Alvi · Faison · Felipe Elia · Felix Arntz · Fellyph Cintra · Femy Praseeth · Florian Brinkmann · Francisco · Fuad Ragib · furi3r · gabri3lmarques · Gabriel de Tassigny · Gabriel Rose · Garrett Hyder · Garth Mortensen · Gary Jones · Gary Pendergast · garymatthews919 · George Hotelling · George Mamadashvili · George Stephanis · Gerardo Pacheco · gigitux · giox069 · giuseppemazzapica · Glen Davies · goldenapples · Grégory Viguier · graham73may · Grant M. Kinney · Greg Ziółkowski · greg24 · gRegor Morrill · gunterer · Gustavo Bordoni · h2ham (Hiromu Hasegawa) · hakanca · hakre · Hans-Christiaan Braun · Hardik Thakkar · Harit Panchal · harshvaishnav · Hasanuzzaman · Hauwa Abashiya · Helen Hou-Sandi · Henrique Iamarino · Henry Wright · here · Herre Groen · Hilay Trivedi · hiren sanja · hiyascout · Howdy_McGee · hugodevos · huubl · hztyfoon · Héctor Prieto · Ian Belanger · Ian Dunn · iansvo · iCaspar · Ignacio Cruz Moreno · Igor · igrigorik · ilovecats7 · ilunabar · imadarshakshat · ipajen · Ipstenu (Mika Epstein) · irecinius · Isabel Brison · Iulia Cazan · ivanjeronimo · iviweb · J.D. Grimes · Jacob Schweitzer · Jakaria Istauk · James Kemp · James Koster · jamieburchell · Jan Thiel · Jarret · Jason Johnston · Jasper Kinoti · Javier Arce · Javier Casares · Jay Trees · Jean-Baptiste Audras · jeawhanlee · Jeff Ong · Jeff Paul · Jeff Uberstine · Jeremy Felt · Jeremy Herve · JeroenReumkens · Jessica Lyschik · jhart35 · jhnstn · jigar bhanushali · jnz31 · Joe Dolson · Joe Hoyle · Joe McGill · joelhardi · Joen Asmussen · John Blackbourn · John James Jacoby · John Regan · johnmark8080 · Jon Brown · Jon Surrell · Jonathan Bossenger · Jonathan Desrosiers · Jonathan Pantani · jonmackintosh · Jonny Harris · jonny-s · Jono Alderson · Joost de Valk · Jorge Costa · Jos Velasco · Joseph Grainger · Josepha Dambul · Josepha Haden · Josh Habdas · Joshua Abenazer · Joy · jrbeilke · jsnajdr · Juhi Saxena · Julie Moynat · Juliette Reinders Folmer · Julio Potier · just0nequestion · Justin Ahinon · Justin Sainton · Justin Tadlock · Justin Welenofsky · jyolsna · K. Adam White · KafleG · Kai Hao · Kajal Gohel · Kalpesh Akabari · Kapil Paul · Kari Anderson · karlgroves · Karlijn Bok · Kaspars · Kathryn Presner · kbrownkd · Keanan Koppenhaver · Kelly Choyce-Dwan · Kelly Hoffman · Kevin Behrens · Kevin Hagerty · Khoi Pro · Khokan Sardar · killua99 · Kishan Jasani · kitchin · Kjell Reigstad · kkmuffme · klewis · Knut Sparhell · Koen Van den Wijngaert · Konrad.K · Konstantin Kovshenin · Kris Kelvin · KrishaWeb · Krupal Panchal · Kunal Madhak · Kurt Payne · kwillmorth · Kyle B. Johnson · Kyle Nel · laurelfulford · Lauren Stein · laurent22777 · lazam786 · Lee Willis · leemon · Lena Morita · leogermani · Linkon Miyan · Linnea Huxford · lonnylot · Lovekesh Kumar · Lovro Hrust · Lucas Bustamante · lucilastancato · luigipulcini · Luis Felipe Zaguini · luisherranz · Luiz Araújo · Lukas Niebler · Luke Cavanagh · M S Newaz · Maarten · Maciej · maciejmackowiak · Madhu Dollu · Madhu Dollu · Maggie Cabrera · magicoders · Mahrokh · maksimkuzmin · malthert · manfcarlo · Manish Songirkar · Manzoor Wani · Manzur Ahammed · Marc · Marcelo de Moraes Serpa · Marco Ciampini · Marcus Kazmierczak · Marek Dědič · Marianna · Marie Comet · Marin Atanasov · Marius L. J. · Mark Biek · Mark Howells-Mead · Mark Jaquith · Mark Parnell · Marko Heijnen · Markus · Markus Kosmal · Martijn van der Klis · Martin Stehle · martin.krcho · Mary Baum · Mashu · masteradhoc · Matías Emanuel Surdi · Matias Ventura · matiasbenedetto · Matt Chowning · Matt Mullenweg · Matt Wondra · Matthew Boynes · Matthew Eppelsheimer · Matthias Pabst · Matthias Reinholz · mattyrob · Mauriac AZOUA · Maxime J. · Maxime Meganck · Mayank Majeji · maythamalsudany · Mayuge · mcliwanow · Md Rakib Hossain · Md. Russel Hussain · mdrago · Mehedi Foysal · Meher Bala · Mehul Kaklotar · Mel Choyce-Dwan · meloniq · Merkys Maliukevičius · meysam norouzi · Micha Krapp · Michael Bourne · Michael Burridge · Michal Czaplinski · Miguel Fonseca · Mihai Dumitrascu · Mike Crantea · Mike Glendinning · Mike Hansen · Mike Jolley (a11n) · Mike Schroder · mikemanzo · Milana Cap · Milind More · mimi · Minal Diwan · miya · Mladen · Mohammad Jangda · MohammadJafar Khajeh · Mohit Dadhich · Monique Dubbelman · moto hachi · mreishus · mrobit · msolution · mtias · Muhammad Arslan · Mukesh Panchal · Muntasir Mahmud · Mustaque Ahmed · mvraghavan · mweichert · n8finch · Nahid Hasan · Nalini Thakor · Namith Jawahar · Naresh Bheda · Nate Allen · Nathan · Nathan Johnson · navigatrum · neffff · nendeb · Neycho Kalaydzhiev · Nicholas Garofalo · Nick Diego · Nick Halsey · Nico · nidhidhandhukiya · Nik Tsekouras · nikkigagency · Niloy · Ninos · Nithin John · Nithin SreeRaj · nlpro · Noah Allen · noplanman · nouarah · NumidWasNotAvailable · Nuno Morgadinho · Nurul Umbhiya · nvartolomei · Obayed Mamur · obliviousharmony · oguzkocer · Olga Gleckler · Oliver Stapelfeldt · OllieJones · oneearth27 · Onni Hakala · opr18 · ovidiul · p_enrique · Paal Joachim Romdahl · Pablo Postigo · PabloHoney · palmiak · Paolo L. Scala · Paragon Initiative Enterprises · Parham Ghaffarian · Pascal Birchler · Patrick Groot · Paul Bearne · Paul Biron · Paul Kevan · Paul Ryan · Paulo Cruz · Paulo Trentin · Pavan Patil · pavelschoffer · pbking · Pedro Mendonça · Peter Westwood · Peter Wilson · petitphp · Petter Walbø Johnsgård · Phil Johnston · Phill · Pierre Sylvestre · Pieterjan Deneys · Piotrek Boniu · Pippin Williamson · Pooja Derashri · Pooja N Muchandikar · Praful Patel · Pratiksha · presscustomizr · Presskopp · presstoke · Priyo Mukul · prokium · Q · Rachel Baker · Rachel Peter · raduiason · Rafi Ahmed · Rahi Prajapati · Rajan Panchal · Rajesh Raval · ralucastn · Ramanan · Ramon Ahnert · Ramon Corrales · ramon fincken · Ramon James · randhirexpresstech · Ravikumar Patel · rcanepa · rebasaurus · Rehan Ali · Remy Perona · Renatho (a11n) · renegeuze · Reuhno · rflw · Riad Benguella · Rich Tabor · Rinat · Rinky Chowdhury · Rishi Shah · rkaiser0324 · Robert Anderson · Robert Chapin · robertght · Robin · robmiller · rodrigosevero · Rolf Allard van Hagen · Rolf Siebers · rollybueno · Romain Herault · romulodl · ross_ritchey · Roy · Russell Aaron · Ryan Boren · Ryan McCue · Ryan Murphy · Ryan Welcher · Sébastien SERRE · Sérgio Gomes · Sören Wrede · Sabbir Ahmed · Sajjad Hossain Sagor · Sakri Koskimies · Sami Keijonen · Sampat Viral · Samuel Wood (Otto) · Sandip Mondal - a11n · Sandra Sanz · santosguillamot · Sarah Norris · sarahricker · Sathiyamoorthy V · Saumya Majumder · Saurabh Sharma · Scott Fennell · Scott Kingsley Clark · Scott Lesovic · Scott Taylor · scribu · Sean Fisher · Sebastian Pisula · seieric · Sergey Biryukov · Sergio Scabuzzo · seriouslysenpai · Seth Alling · shangidah afroz · Shannon Little · Sharjeel Khan · shetheliving · Shoaib Ali · Shraboni · Shreyas Ikhar · shuvo586 · siddharth ravikumar · Siddharth Thevaril · Siobhan · sirzooro · Slava Abakumov · Slobodan Manic · Smit Rathod · sobatkras · Stanislav Khromov · SteelWagstaff · Stefano · Stefano Minoia · Stefanos Togoulidis · Stephen Bernhardt · Stephen Edgar · Stephen Page · Sterling Hamilton · Steven Lin · steveo2000 · studiolxv · Sumit Bagthariya · Sumit Singh · Sumit Singh (WP Lovers) · Sumon Sarker · SunilPrajapati · sunyatasattva · Sybre Waaijer · Synchro · system909 · Tahmid ul Karim · Takashi Kitajima · Tammie Lister · Tanbir Ahmod · Tanvirul Haque · Taras Dashkevych · targz · Taylor Lovett · tazotodua · tbember · Teddy Patriarca · Tellyworth · Terence Eden · tharsheblows · thejaydip · Thierry Muller · Thijs · Thomas Griffin · Thorsten Schraut · threadi · Tiffany Bridge · Till Krüss · Timothy Jacobs · Titus Moore · TobiasBg · tobifjellner (Tor-Bjorn Fjellner) · Tom de Visser · Tom J Nowell · Tom Janssen · Tom Rhodes · Tomasz Tunik · tomepajk · Tomoki Shimomura · Toni Viemerö · tony.localword · Tonya Mork · Toro_Unit (Hiroshi Urabe) · Torsten Landsiedel · transl8or · Travis Smith · Tremi Dkhar · TrevorPolischuk · Trinadin · Tung Du · turtlepod · Ugyen Dorji · Ulrich · Umesh Gupta · upadalavipul · utsavmadaan823 · Vagelis · varma · vasartam · vdankbaar · Velochicdunord · Vicente Canales · vikasprogrammer · Virginie Garnier · Vishal Kakadiya · vortfu · webbeetle · Weston Ruter · whaze · Whissi · William Earnhardt · williampatton · withinboredom · woji29911 · Yahil Madakiya · Yan Knudtskov · Yann · Yoav Farhi · Yohann Billard · Yui · yuu · zaerl · Zebulan Stanphill · Zenaul Islam · ziposc · Česlav Przywara · 沈唁


WordPress 6.1 був би неможливий без внеску понад 800 людей із понад 60 країн. Їхня асинхронна координація для доставки сотень удосконалень і виправлень у стабільний випуск є свідченням потужності та можливостей спільноти WordPress.


Haiku Fun для 6.1

Ще один випуск,
Позначте це як виконане.
Дихайте, розслабтеся і здоров’я!

Джерело: https://wordpress.org/news/2022/11/misha/

Related posts