WordPress 6.1 Beta 1 випущено та готово до тестування – WP Tavern

WordPress 6.1 Beta 1 випущено та готово до тестування – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WordPress 6.1 beta 1 був випущений сьогодні, і тестування почалося з загального випуску, який очікується менше ніж через шість тижнів 1 листопада.

Версії 13.1 – 14.1 плагіна Gutenberg будуть включені в ядро ​​для 6.1. Це включає в себе такі функції, як покращені заповнювачі блоків, більше інструментів дизайну для блоків, плавна типографіка, покращення налаштувань редактора та нові модальні інтерфейси, використання частин шаблону на основі блоків у класичних темах, параметри блокування для внутрішніх блоків тощо.

Якщо у вас встановлено плагін Gutenberg, ви вже маєте доступ до багатьох із цих функцій і, можливо, брали участь у процесі тестування, якщо повідомляли про помилки.

Більшість удосконалень у версії 6.1 стосується редактора (понад 700 удосконалень і виправлень помилок), але решта основних компонентів також мають 250 заявок, які увійдуть до наступного випуску. До них належать удосконалення інструментів збірки/тестування, нове журналювання помилок і перехоплення для wp-cron.php, нова підтримка oEmbed для Google Data Studio та Pocket Casts, режим налагодження REST API, новий вступ до екрана налаштування постійних посилань, різноманітні покращення стану сайту тощо. .

WordPress 6.1 також збирається представити довгоочікувану нову тему за замовчуванням, Twenty Twenty-Three, з 10 варіантами стилю, створеними спільнотою дизайнерів WordPress.

Найпростіший спосіб повідомити про помилки – це опублікувати повідомлення в розділі Alpha/Beta на форумах підтримки. Досвідченіші тестувальники повинні шукати серед відомих помилок і відкривати заявку на WordPress Trac. Ознайомтеся з публікацією випуску бета-версії 1, щоб отримати повний перелік основних моментів, які надходять у 6.1.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-6-1-beta-1-released-and-ready-for-testing

Related posts