WordCamp US 2022 стартує сьогодні, доступна безкоштовна пряма трансляція – WP Tavern

WordCamp US 2022 стартує сьогодні, доступна безкоштовна пряма трансляція – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WordCamp US 2022 розпочинається в Сан-Дієго, штат Каліфорнія, після вчорашньої вечірки для спікерів, спонсорів, організаторів і волонтерів. Для багатьох учасників це перша особиста подія WordPress з 2019 року, до того, як пандемія почала закривати конференції.

На відміну від попередніх заходів, де відвідувачі нараховувалися тисячами, цього року кількість квитків не перевищувала 650. Їх розкупили в перший день, коли вони надійшли в продаж. Менший натовп має зробити подію більш інтимною, де учасники мають більше шансів зіткнутися з людьми, яких вони сподівалися зустріти.

Вступне слово очікується о 9:00 за тихоокеанським літнім часом. Розклад WordCamp US включає 41 сесію протягом двох днів. Ті, хто не зможе бути присутнім особисто, все ще можуть дивитися пряму трансляцію обох треків без спеціального квитка. Доступ вільний, а презентації будуть показані в прямому ефірі, оскільки вони відбуватимуться на двох треках:

Sun Track: https://us.wordcamp.org/2022/livestream/sun-fri/

Palm Track https://us.wordcamp.org/2022/livestream/palm-fri/

Віртуальні учасники можуть використовувати хештег #WCUS у Twitter, щоб приєднатися до глобальної бесіди.

У суботу, 10 вересня, Метт Малленвег виступить із промовою о 16:45–17:30 за тихоокеанським літнім часом і відповість на запитання учасників WordCamp у США. Це також транслюватиметься в прямому ефірі як остання сесія заходу.

Джерело: https://wptavern.com/wordcamp-us-2022-kicks-off-today-free-livestream-available

Related posts