WordCamp Asia 2023 відкриває конкурс для спікерів – WP Tavern

WordCamp Asia 2023 відкриває конкурс для спікерів – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Після багатьох років планування та однієї скасованої події до WordCamp Asia 2023 залишилося лише сім місяців. Подія набирає обертів, оскільки організаторів було обрано на початку цього року, а конкурс спонсорів був відкритий минулого місяця.

Перший флагманський азіатський WordCamp відбудеться 17-19 лютого в IconSiam у Бангкоку, Таїланд, очікується 1500 учасників. Він розпочинається з дня учасника, за яким слідують два дні конференції.

Зараз організатори оголосили прийом доповідачів і шукають «різноманітні теми та надихаючі історії». Потенційні доповідачі, які потребують натхнення, можуть переглянути запропоновані теми, які включають усе: від розвитку до кар’єри та маркетингу.

Як і багато інших WordCamps, ця подія включатиме довгі доповіді (30 хвилин плюс запитання та відповіді) та блискавичні доповіді (10 хвилин без запитань та відповідей). Розклад передбачає кожну довгу розмову в окремому годинному інтервалі з 15-хвилинною перервою між сесіями для спілкування. Цього року всі сесії проводитимуться англійською мовою.

Організатори WordCamp Asia чітко дали зрозуміти, що не мають наміру затверджувати новачків або недосвідчених спікерів. Потрібна демонстрація попереднього досвіду виступу. Доповідачі повинні будуть включити принаймні одне відеопосилання на попередній виступ у своїх заявках. Для тих, хто ніколи не виступав на заході WordPress, організатори рекомендують претендентам отримати трохи практики на місцевому зустрічі або майбутньому WordCamp.

Наразі організатори не планують проводити семінари, але можуть відкрити окремий конкурс на семінари, якщо ситуація зміниться. Кінцевий термін подачі заявок доповідачів – 15 вересня 2022 року, а оголошення відбору почнуться 15 листопада 2022 року.

Джерело: https://wptavern.com/wordcamp-asia-2023-opens-call-for-speakers

Related posts