WooSesh публікує розклад напередодні віртуальної події 11-13 жовтня 2022 року – WP Tavern

WooSesh публікує розклад напередодні віртуальної події 11-13 жовтня 2022 року – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WooSesh, віртуальна конференція для професіоналів WooCommerce і розробників магазинів, опублікувала розклад майбутньої триденної події, яка розпочнеться 11 жовтня. Цього року список включає 24 спікери з усієї екосистеми WooCommerce, включаючи інженерів, менеджерів із продуктів, директорів з продажу та Основні розробники WooCommerce.

Кожен день заходу має певну тему, сеанси триватимуть з 12:00 до 16:00 за східним стандартним часом. Генеральний директор WooCommerce Пол Майорана виступить з основною промовою в день 1, а наступні презентації стосуватимуться тем, куди йде WooCommerce і як покращити продажі.

WooSesh публікує розклад напередодні віртуальної події 11-13 жовтня 2022 року – WP Tavern

День 2 буде присвячений автоматизації, персоналізації та розширенню WooCommerce. Це включатиме такі теми, як «Думай як менеджер із продуктів, відкриваючи свій магазин», а також інші технічні сесії, як-от «Подорож до Enterprise WooCommerce без голови». Учасники дізнаються, як максимізувати утримання за допомогою керованих клієнтами підписок, як клонувати або перенести магазин WooCommerce тощо.

Третій день буде зосереджений на швидкості, безпеці, інтеграції та стабільності, а також на сесіях, присвячених удосконаленню різновидів продукту, вирішенню проблем із продуктивністю та роботі з API WooCommerce REST. Кожен день завершуватиметься подкастом «Do the Woo» від Боба Данна.

Реєстрація все ще відкрита, і участь безкоштовна. Подія охоплюватиме всі аспекти роботи з WooCommerce – від управління магазином до розробки продукту та маркетингу. Квитки включають доступ до всіх презентацій і семінарів, оскільки вони транслюються в прямому ефірі, WPSessions Slack для запитань і відповідей на події та віртуальні подарунки від спонсорів.

Джерело: https://wptavern.com/woosesh-publishes-schedule-ahead-of-virtual-event-october-11-13-2022

Related posts