WooCommerce припинить реєстрацію параметрів налаштувань у майбутньому випуску 6.9 – WP Tavern

WooCommerce припинить реєстрацію параметрів налаштувань у майбутньому випуску 6.9 – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WooCommerce робить значний поштовх до того, щоб вивести меню настроювача з адміністратора для тих, хто використовує блокову тему. Щоб очистити адмінку та усунути плутанину, плагін припинить реєструвати параметри настроювача, коли тема блоку активна, починаючи з версії 6.9. Це набуде чинності з WooCommerce 6.9, випуск якого очікується у вересні 2022 року.

Проблема полягає в тому, що власники сайтів можуть заплутатися, маючи в адміністраторі посилання меню «Редагувати сайт» і «Налаштувати».

WooCommerce припинить реєстрацію параметрів налаштувань у майбутньому випуску 6.9 – WP Tavern

Ця зміна є важливою для розробників WooCommerce, якщо вони все ще реєструють налаштування на панелі WooCommerce у Настроювачі. Розробники можуть вибрати використання customize_register дія, щоб включити пункти меню Настроювача, але продовження пропонування параметрів Настроювача не є ідеальним для користувача.

«Підпанелі або розділи, зареєстровані на панелі WooCommerce у Настроювачі, більше не будуть доступні, оскільки посилання на Настроювач будуть видалені», — сказала в повідомленні інженер WooCommerce Альба Рінкон. «Якщо ви розробник теми або розширення, яке покладається на їх наявність, вам потрібно буде внести зміни, щоб забезпечити плавний перехід».

Основні розробники WooCommerce рекомендують авторам плагінів оновлювати свої продукти, щоб перенести будь-які налаштування настроювача до блоку, шаблону або меню глобальних стилів.

Розробників спільноти також запрошують обміркувати зміни, які можуть вплинути на робочі процеси налагодження розробників. Це пропозиція, спрямована на вирішення проблеми зростання розміру zip-архіву WooCommerce, який швидко наближається до такого розміру, коли деяким користувачам важко оновлювати його без очікування. Основна команда розглядає можливість видалення вихідних файлів JavaScript і CSS із випусків, але ця значна зміна вимагає відгуків спільноти. Обговорення триватиме на GitHub до 26 серпня 2022 року.

Джерело: https://wptavern.com/woocommerce-to-stop-registering-customizer-options-in-upcoming-6-9-release

Related posts