WebP за замовчуванням вилучено з майбутнього випуску WordPress 6.1 – WP Tavern

WebP за замовчуванням вилучено з майбутнього випуску WordPress 6.1 – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Минулого місяця план WordPress щодо створення зображень WebP за замовчуванням для завантаження нових зображень JPEG був призупинений для майбутнього випуску 6.1 після заперечень провідних розробників. Оригінальна пропозиція була об’єднана в ядро ​​наприкінці липня, незважаючи на значні критичні відгуки та занепокоєння спільноти розробників WordPress. Вчора цю функцію було повернуто у відповідь на нещодавню публікацію Метта Малленвега про видалення її з ядра на користь розробки як канонічного плагіна:

Я прочитав усі розмови та проблеми тут. Я зацікавлений у підтримці нових форматів і покращенні продуктивності, але я вважаю, що ця зміна, яка за замовчуванням надається користувачам, коли вони оновлюються до 6.1, є чимало наразі, включно з деякими незграбними взаємодіями ОС навколо webp (і HEIC!) ) файлів.

Я радий підтримці роботи з файлами webp і HEIC, щоб залишитися в основі, оскільки ми повинні бути ліберальними в тому, що ми приймаємо та з чим працюємо, але не щодо зміни, щоб конвертувати все у webp під час завантаження JPEG.

Під час сьогоднішньої зустрічі команди з питань продуктивності учасники коротко обговорили повернення.

«Ми все ще намагаємося з’ясувати, що саме таке канонічний плагін, і чи буде він працювати для WebP за замовчуванням», — сказав спонсорований Google основний комітент Адам Сільверстейн. «У нас ще є кілька виправлень для 6.1 щодо якості зображення, коли виводяться WebP (що все ще є варіантом, наразі вам потрібен лише плагін)».

Під час попередньої зустрічі команди Performance Сільверстейн сказав, що публікація Малленвега про те, що функція не купується, була несподіванкою для команди, і що вони працюють з випусками, щоб краще зрозуміти проблеми в надії знайти шлях вперед.

«Я хочу визнати, що це удар для всіх, хто працював над цією функцією (включаючи мене), і в той же час я хотів би заохотити нас зосередитися на тому, як ми можемо рухатися вперед, враховуючи поточну позицію», — сказав Сільверстейн. «Чи є проблеми, які ми можемо вирішити? Чи має канонічний плагін сенс?»

Учасники цієї дискусії висловили занепокоєння щодо того, щоб змусити користувачів використовувати WebP за замовчуванням, якщо його буде перенесено на власний плагін. Це потребуватиме стратегічного ребрендингу, щоб вказати, що він забезпечує швидші зображення, оскільки більшість користувачів не будуть знайомі з форматом WebP.

«Я думаю, що якщо він залишиться «функціональним проектом», має сенс залишитися в плагіні Performance Lab – ми не знаємо, чи переміщення його з нього принесе нам більше тестувальників (особливо тому, що плагін Performance Lab має понад 10 тисяч установок, які це багато для плагіна функцій), – сказав Фелікс Арнц, спонсорований Google.

«Якщо слід продовжити шлях «канонічного плагіна», то, звичайно, нам потрібно буде його вилучити, але тоді природа проекту також зміниться».

Співавтори вирішать наступні кроки щодо функції під час майбутніх обговорень. Наразі користувачі, які з нетерпінням чекали завантаження WebP за замовчуванням, все ще можуть отримати цю функцію за допомогою плагіна Performance Lab, який підтримує команда Performance Team WordPress.

Джерело: https://wptavern.com/webp-by-default-pulled-from-upcoming-wordpress-6-1-release

Related posts