WebP за замовчуванням об’єднано в ядро ​​для WordPress 6.1 – WP Tavern

WebP за замовчуванням об’єднано в ядро ​​для WordPress 6.1 – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WebP, формат зображень, розроблений Google, призначений для заміни форматів файлів JPEG, PNG і GIF, незабаром буде генеруватися за замовчуванням для нових завантажень зображень JPEG у WordPress і використовуватися для вмісту веб-сайту. Основна робота над цією функцією була здійснена над ядром для включення в майбутній випуск WordPress 6.1.

Початкова пропозиція була переглянута після значних критичних відгуків. Найпомітніші зміни включають автоматичне генерування версій WebP лише для основних розмірів зображень, збереження вторинних (WebP) підрозмірів, лише якщо вони менші за основний тип MIME, і генерування лише зображень WebP для розмірів зображень, призначених для використання в користувача перед зовнішнім вмістом.

Незважаючи на низку змін і фільтри для контролю або вимкнення завантажень WebP, пропозиція залишалася суперечливою. Співавтори продовжують повідомляти про проблеми після тестування. У багатьох досі є застереження щодо того, чи має це бути ввімкнено чи ввімкнено за замовчуванням.

«Під час конвертації фотографій із середньою роздільною здатністю (приблизно 1600 пікселів – 2500 пікселів по довгому краю) файли WebP часто більші, ніж еквівалент JPEG», — прокоментував розробник WordPress Марк Хауеллс-Мід про основний квиток для роботи WebP. «(У моїх тестах із використанням моїх власних фотографій приблизно в 60% випадків.) Ця зміна може зробити тест «сучасного формату зображення» Page Speed ​​Insights щасливим, але застосування WebP за умовчанням на сайтах, які використовують багато фотографій, часто призведе до призвести до довшого часу завантаження зображення».

Деякі розробники підтримують зміни, але вважають за краще, щоб вони були вимкнені за замовчуванням під час першого впровадження, щоб дозволити екосистемі підготуватися до змін.

«Я безперечно вважаю великою перевагою додати підтримку Core для додаткових типів MIME для файлів зображень меншого розміру», — сказав Маттіас Рейнхольц. «Але я не вважаю бажаною поведінкою додавання перетворення в певний інший формат файлу. Це може допомогти оптимізувати ринкову позицію WebP, але це також буде серйозною загрозою для авторів плагінів та існуючих великих веб-сайтів, які не звертають уваги на цю зміну.

«Тому я сумніваюся, чому ця функція повинна бути активована за замовчуванням на цьому етапі. ІМХО, це має бути лише вибір. Крім того, в ідеалі ми б уже почали думати про додавання інших форматів зображень, які підтримуватимуться цією функцією».

Засновник NerdPress Ендрю Уайлдер створив окрему заявку, закликаючи співавторів розглянути можливість увімкнути цю функцію, але заявку було закрито, а розмову було скеровано назад до основної заявки, щоб не розбивати обговорення.

«Зробити ці нові функції доступними замість вимкнення було б найкращим способом бути обережним щодо потенційних наслідків», — сказав Уайлдер.

«Було багато запитів, щоб це було доступно (а також деякі запитували налаштування на сторінці «Медіа», а не лише фільтр для розробників). Поки що не було відкритої розмови про те, чому це не береться до уваги».

Думка про те, що WebP за замовчуванням має бути підключеною, була негайно відхилена, а розмова не переглядалася до внесення змін.

«Ця функція матиме широкі переваги для користувачів, вибираючи розміри ядра (для початку) – якби її було повністю включено, це мало б мало впливу – або користі», – сказав спонсорований Google Core Committer Адам Сільверстейн у відповідь опонентам.

У відповідь на пропозиції щодо того, що ця функція постачається з інтерфейсом користувача для її ввімкнення на медіа-сторінці, Сільверстайн сказав: «Ми обговорювали як пропозиції в чатах, так і проблеми з неоднозначними відповідями. Філософія проекту регулярно згадується як узгоджена з поточним підходом».

Квиток залишається відкритим, очікуючи на виправлення для кількох незакріплених тем щодо технічної реалізації. Дописувачі продовжували висловлювати додаткові занепокоєння.

У команди Performance є новий блог, де люди можуть стежити за оновленнями своїх поточних проектів і пропозицій. Тепер, коли основну роботу над WebP завершено, наступні кроки обговорюватимуться на майбутніх зустрічах із примітками, розміщеними в новому блозі Core Performance.

Джерело: https://wptavern.com/webp-by-default-merged-into-core-for-wordpress-6-1

Related posts