Візьміть участь в опитуванні WordPress 2022 – WP Tavern

Візьміть участь в опитуванні WordPress 2022 – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Опитування WordPress 2022 тепер відкрите для всіх, хто використовує WordPress – від початківців до професійних розробників і всіх між ними. Це щорічне опитування допомагає керівникам проектів і учасникам дізнатися більше про те, як і чому використовується програмне забезпечення.

Цього року опитування доступне семи мовами, які найчастіше встановлюються, залежно від кількості завантажень WordPress, включаючи французьку, німецьку, італійську, японську, російську та іспанську.

Опитування починається з деяких запитань про основні демографічні показники та переходить до поєднання цікавих питань, які більше підпадають під тему дослідження ринку, ніж у попередні роки. Він запитує, чому ви використовуєте WordPress замість інших інструментів/платформ, які три плагіни, на вашу думку, є найважливішими під час створення сайтів, і що є найкращим і найбільш неприємним у WordPress. Опитування також запитує, чи використовували респонденти блоки в новому редакторі сайту та якому редактору сайту вони надають перевагу. Буде цікаво побачити дані з цих питань.

Останні вісім запитань призначені для учасників, і навіть для відповіді на них потрібно менше п’яти хвилин. Незважаючи на те, що деяка інформація з опитування 2022 року може бути оприлюднена в щорічній промові «State of the Word», опитування буде відкритим до кінця 2023 року.

Аналіз результатів опитування 2021 року буде опубліковано на початку 2023 року, а WordPress опублікує результати 2022 року наступного року.

Джерело: https://wptavern.com/take-the-2022-wordpress-survey

Related posts