Випущено WooCommerce 6.9, високоефективне сховище замовлень призначено для 7.1 – WP Tavern

Випущено WooCommerce 6.9, високоефективне сховище замовлень призначено для 7.1 – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Сьогодні було випущено WooCommerce 6.9, який швидко доповнився версією 6.9.1 після того, як помилка призвела до того, що деякі магазини видавали попередження або фатальну помилку, залежно від версії PHP на сайті.

У цьому випуску нові блоки «Кошик» і «Оформлення замовлення» включені в ядро ​​як бета-функції. Ці блоки були доступні в плагіні WooCommerce Blocks з моменту випуску версії 2.6 у травні 2020 року. Вони дозволяють власникам магазинів краще налаштовувати потік покупок за допомогою потужності блоків.

Після двох років тестування блоки Cart і Checkout сумісні з більш ніж десятком платіжних шлюзів і варіантів доставки, а також 19 популярними розширеннями.

Випущено WooCommerce 6.9, високоефективне сховище замовлень призначено для 7.1 – WP Tavern

WooCommerce 6.9 покращує фільтрацію продуктів, оновлюючи URL-адресу (без перезавантаження сторінки), коли відвідувачі використовують фільтри з блоками «Усі продукти». Фільтри атрибутів, що випадають, тепер дозволяють користувачам вибирати кілька термінів, коли для типу запиту встановлено значення AND.

Як попереджала основна команда минулого місяця, починаючи з версії 6.9 WooCommerce більше не реєструватиме параметри Customizer, коли блокова тема активна.

Це лише деякі основні моменти з випуску 6.9, який включає 90 виправлень, доповнень, оновлень, покращень, налаштувань тощо від 39 учасників. Перегляньте журнал змін 6.9, щоб дізнатися більше.

Команда розробників WooCommerce також опублікувала звіт про хід виконання проекту High-Performance Order Storage (HPOS), більш відомого як користувацькі таблиці замовлень. Це довгоочікуване вдосконалення обіцяє значне підвищення продуктивності для магазинів. Це серйозна зміна, яка по-різному вплине на розробників розширень. У травні розробники ядра WooCommerce закликали до раннього тестування міграції користувацьких таблиць замовлень.

«Ми вирішили перейменувати Custom Order Tables на Високоефективне зберігання замовлень щоб зробити більш чітким і зрозумілим, у чому полягає ця зміна і що вона має принести кожному», — сказав керівник основної команди WooCommerce Пітер Фабіан. «Ми хочемо, щоб наші користувачі легше розуміли причину нашої роботи. Ми також розуміємо, що оригінальна назва існує протягом тривалого часу, і деякі люди все ще можуть віддати перевагу їй над новою, і це, звичайно, добре».

WooCommerce активно тестує HPOS і почала оновлювати розширення, що належать Woo. Команда планує представити повну версію WooCommerce 7.1, яка очікується в листопаді.

«Цей графік залежить від кількості дефектів, які ми виявляємо на етапі тестування», — сказав Фабіан. «Також зауважте, що це означає, що основна реалізація готова до виробництва, і не обов’язково, що кожне розширення або плагін, який може використовувати сайт, є сумісним».

Коли HPOS дебютує в ядрі WooCommerce, його буде суворо дозволено, оскільки решта екосистеми розширень працює над сумісністю своїх плагінів. Оскільки все більше продуктів WooCommerce використовують HPOS, ядро ​​зможе ввімкнути його за замовчуванням. Фабіан сказав, що його команда очікує, що HPOS може стати стандартним досвідом для магазинів до серпня 2023 року.

Джерело: https://wptavern.com/woocommerce-6-9-released-high-performance-order-storage-targeted-for-7-1

Related posts