Виконавчий директор WordPress каже, що програма 5% з п’яти для майбутнього є бажаною та не обов’язковою – WP Tavern

Виконавчий директор WordPress каже, що програма 5% з п’яти для майбутнього є бажаною та не обов’язковою – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

В останньому епізоді брифінгу WP під назвою «П’ять справжніх намірів майбутнього» виконавчий директор WordPress Джозефа Хаден Чомфосі відповіла на нещодавню громадську критику, яку викликала програма.

Вона згадала розмову, яку розпочала в травні, де вона намагалася провести чітке розмежування між внеском екосистеми та внеском у основний проект. Нещодавно редактор MasterWP Роб Говард охарактеризував програму як «токсичне підрахунок результатів» після того, як Метт Малленвег назвав GoDaddy «паразитичною компанією» та «екзистенційною загрозою майбутньому WordPress».

«5% у «П’ятірці за майбутнє» є бажаними», — сказав Хаден Чомфосі. «Внесок у відкритий код є питанням і ознакою привілею. Отже, 5% — це не вимога, а скоріше мета. Це може стосуватися 5% вашого часу або 5% ваших ресурсів, або будь-якої кількості вашого часу чи ресурсів. Незалежно від того, як ви це визначаєте, це прагнення, а не вимога».

Хаден Чомфосі також сказав, що внески вказують на наміри вкладників, але будь-яка сума, яку вони можуть запропонувати, завжди вітається.

«Ніхто не перевіряє 100% завершення годин, які ви збиралися повернути WordPress, у порівнянні з годинами, які ви фактично успішно повернули WordPress», — сказала вона.

«Є дуже багато волонтерів, які гарантують, що цей проект працює та функціонує, і в ньому є багато людей, які знають, як виконувати завдання та як навчати інших, як це робити. Це все походить від щедрості серця».

У справі Говарда проти «П’яти за майбутнє» він підкреслив невідповідність між нещодавніми зауваженнями Малленвега та повідомленням Хейдена Чомфосі про програму. Він запропонував WordPress скасувати поточні дані про внески та «перестати вести рахунок».

«Якби WordPress і Automattic справді змогли наслідувати приклад Джозефи Хаден Чомфосі та сприймати п’ятивідсоткову ціль як веселе прагнення без наслідків, можливо, це було б цінним як загальний орієнтир», — сказав Говард. «Але Метт Мулленвег та інші лідери великих компаній чітко спостерігають за табло, і існує ризик, що якщо ваш внесок буде «недостатнім», його можуть розмахувати проти вас».

У сьогоднішньому епізоді подкасту WP Briefing Хаден Чомфосі сказав, що ініціатива спрямована на відзначення «культури щедрості» та співпраці для довгострокового здоров’я та стабільності WordPress. Вона уточнила, що її нещодавні повідомлення про програму були спрямовані на кращу ідентифікацію діяльності щодо внеску та автоматизацію процесу надання реквізиту.

«Чого це варте, ця дискусія також підняла третє питання, яке, я думаю, ми навіть не почали розглядати, яке стосується діяльності, яка не входить до мережі співавторів, але все ж просуває WordPress вперед?» — сказав Хаден Чомфосі. «Тому що таких речей дуже багато, і це чудове питання. Я не маю відповіді.

«Реальність така, що ми не зможемо побачити всі внески в WordPress, але це не означає, що вони не є цінними. І це не означає, що вони не мають значення».

У світлі суперечливих повідомлень Haden Chomphosy веде важку боротьбу, намагаючись переформатувати програму як частину культури щедрості та повернути її до історичних коренів. На завершення вона закликала слухачів сприйняти програму так, як вона собі її уявляє.

«Для мене справа не в оцінці гідності людей чи компаній чи будь-яких їхніх внесків», — сказав Хаден Чомфосі. «Для мене це реінвестування в спільне надбання екосистеми WordPress шляхом пошуку способу, за допомогою якого наша економіка може спонукати людей повернутися до WordPress, щось подібне до вигоди, яку вони отримують від цього».

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-executive-director-says-5-in-five-for-the-future-program-is-aspirational-and-not-required

Related posts