Відкрито реєстрацію на День доступності WP, 2-3 листопада 2022 р. – WP Tavern

Відкрито реєстрацію на День доступності WP, 2-3 листопада 2022 р. – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WP Accessibility Day 2022 відбудеться наступного місяця 2-3 листопада. Одноденна віртуальна подія включає 24 години розмов про створення доступних веб-сайтів у WordPress. Його незалежно організовують волонтери з групи доступності WordPress та інші члени спільноти.

Сторінка розкладу заходу наразі захищена паролем, але незабаром вона стане доступною. Записи YouTube для заходу 2020 року є гарним прикладом того, на які теми можуть розраховувати учасники: створення доступних меню з нуля, доступність Гутенберга за допомогою програм зчитування з екрана, використання ARIA у формах, основні налаштування HTML для доступних тем тощо. На одній доріжці протягом заходу буде приблизно 26-28 презентацій.

День доступності WP був би упущеним, якби не було забезпечено доступність. Організатори намагаються забезпечити максимально доступний досвід за допомогою наявних у них ресурсів, зокрема:

  • Відео транслюватимуться через YouTube із субтитрами.
  • Стенограми будуть доступні через StreamText.
  • Slido буде використовуватися для чату та подачі запитань спікерам.

Вступне слово розпочнеться о 14:45 UTC (02.11.2022 о 10:45 AM America/New_York), і учасники можуть приєднатися до будь-яких сесій протягом 24 годин. Реєстрація вже відкрита, участь безкоштовна. Також є варіант мікроспонсорства в розмірі 150 доларів США. WP Accessibility Day має 16 корпоративних спонсорів, які нададуть учасникам віртуальні подарунки та призи.

Джерело: https://wptavern.com/registration-now-open-for-wp-accessibility-day-november-2-3-2022

Related posts