Відео з покроковим описом продукту WordPress 6.1 тепер доступне – WP Tavern

Відео з покроковим описом продукту WordPress 6.1 тепер доступне – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Члени команди з випуску WordPress 6.1 нещодавно зібралися для ознайомлення з продуктом у Zoom, де провідний архітектор Gutenberg Матіас Вентура провів неофіційний огляд деяких нових функцій, які з’являться в наступному випуску. Після успіху проходження 6.0 це зібрання на Zoom стало новою частиною циклу випуску.

Подія сталася у вівторок, а запис був опублікований сьогодні. Якщо ви не були в курсі розробок 6.1, це коротке відео (вставлене нижче) дає вам прозорий огляд функцій у їхньому поточному стані та показує деякі речі, які ще потребують вдосконалення.

Ventura починає з практичної демонстрації Twenty Twenty-Three (TT3) та її стильових варіацій. Він також занурився в нові шаблони та можливість створювати власні шаблони:

Я дуже в захваті від цього, тому що це відкриває можливості WordPress для будь-якого користувача. Якщо ви хочете, у вас є спеціальна категорія подорожей, і ви хочете створити шаблон для цієї категорії, ви можете це зробити. І тут є ще одне покращення. Раніше, коли ви створювали шаблон, він починався абсолютно порожнім. Тепер він завантажує найбільш відповідний шаблон для цього. В даному випадку це був Архів. Отже, він використовує – ви змінюєте шаблон тегу, але він використовує тип Archive як основу. Тож не потрібно починати з нуля. Очевидно, що тут, у майбутньому, ймовірно, будуть інші початкові точки, так само, як у нас є шаблони, коли ви створюєте нову сторінку тощо.

Він також охопив розширені функції блокування, можливість створювати заблоковані шаблони, де відкрито лише кілька інструментів, покращені заповнювачі, інструменти дизайну, такі як плавна типографіка та налаштування інтервалів, орієнтовані на розробника інструменти тощо.

Команда випуску 6.1 приєдналася після проходження та розглянула деякі інші основні функції, відомі помилки та функції, які все ще залишаються в підвішеному стані. Перш ніж завершити, вони поставили кілька запитань від віртуальної аудиторії. Перегляньте запис нижче, а стенограма також доступна в публікації.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-6-1-product-walkthrough-video-now-available

Related posts