В Афінах пройде WordCamp Europe 2023 – WP Tavern

В Афінах пройде WordCamp Europe 2023 – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

В Афінах пройде WordCamp Europe 2023 – WP Tavern
Фото: Wikimedia Commons

WordCamp Europe 2022 завершився минулих вихідних у Порту, Португалія. На подію було продано 2746 квитків і відвідали 2304 особи. Він розпочався з рекордного Дня учасника, який координував зусилля 800 учасників, які повертали WordPress та пов’язані з ним проекти.

WCEU представив 70 доповідачів на 26 сесіях та 18 семінарах, що стало можливим завдяки зусиллям 65 спонсорів, 91 організатора та 164 волонтерів.

Учасники та організатори були в захваті від того, що знову разом особисто після двох років не проведення заходу через пандемію COVID-19. Ремкус де Фріс, один із засновників WCEU, приєднався до нашого нещодавнього подкасту WP Jukebox і прокоментував важливість спілкування з іншими ентузіастами WordPress. Він охарактеризував WordCamps як «клей», який тримає спільноту разом.

«Я думаю, що частина клею набагато важливіша, ніж люди думали», – сказав де Фріс. «Я думаю, що ви можете сказати те саме про те, що ми тут бачимо. Так, ви можете підключитися. Ви можете мати чудові стосунки в Інтернеті і все, але справжня справа відбувається в реальному житті. Саме там ви встановлюєте справжні зв’язки.

«У вас є речі, які ви говорите, які ви потім у реальному житті маєте час виправити, якщо це не був намір, який ви насправді мали. Усі ці дрібниці складають те, з чого насправді складається цей клей, тому не мати його протягом двох років створює схожий вакуум речей, які не бачать, не повідомляють, не говорять, не обробляють.

«Були компанії, засновані з WordCamps. Розпочалися злиття. З WordCamps були заведені друзі, були шлюби. Усе трапляється, коли ви разом».

У 2023 році проект, який демократизує видавничу справу, проведе свою європейську конференцію в батьківщині демократії, Афінах, Греція. Дату призначено на 8-10 червня, а конкурс організаторів уже опубліковано. Перегляньте вступне відео нижче, щоб дізнатися, що буде наступного року.

Джерело: https://wptavern.com/athens-to-host-wordcamp-europe-2023

Related posts