Twenty Twenty-Two — це перша тема блоку за замовчуванням, яку позначають як готову до спеціальних можливостей – WP Tavern

Twenty Twenty-Two — це перша тема блоку за замовчуванням, яку позначають як готову до спеціальних можливостей – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Після семимісячної роботи кількох команд учасників тему за замовчуванням Twenty Twenty-Two (TT2) буде позначено як «Готовий для спеціальних можливостей», коли WordPress 6.1 буде випущено в листопаді. Це перша тема блоку, яка відповідає вимогам для отримання цієї відзнаки. Під час розробки тема також була протестована та визнана такою, що відповідає вимогам доступності рівня WCAG AA.

Тег доступності готовий можна застосувати до тем у каталозі, які успішно пройшли перевірку доступності на відповідність мінімальним вимогам, установленим командою Тем. Авторам тем рекомендується перевищувати ці вимоги, які викладені в багаторівневому наборі обов’язкових і рекомендованих інструкцій.

Важливо зауважити, що теми, позначені як готові до спеціальних можливостей, не обов’язково відповідають будь-якому рівню формальних вимог до доступності, оскільки ці вимірювання застосовуються до вмісту та не можуть бути застосовані до теми.

Додавання тегу до Twenty Twenty-Two було відкладено через кілька проблем, які вимагали спільної роботи команд. Однією з важливих була тема з кількома заголовками H1 на сторінці. Хоча рекомендації WCAG не забороняють більше одного H1 на сторінці, accessibility-ready настанови вимагали не більше одного H1 на сторінку. Деякі учасники дискусії висловили думку, що вимоги потрібно змінити.

«Причина, чому інструкції щодо доступності тем суворіші, ніж WCAG, полягає в основному в чіткості: інструкції були написані так, щоб їх було легко перевірити та були чіткими», — прокоментував заявку Джо Долсон, учасник команди спеціальних можливостей.

«Справа в тому, що ми не могли забезпечити широке навчання доступності для рецензентів тем, тому нам потрібно було, щоб правила були якомога вужчими. Поки ми оновлюємо керівні принципи таким чином, щоб вони все ще відповідали цим критеріям, я думаю, це буде добре».

Команди тем і спеціальних можливостей дійшли згоди щодо того, як тег доступності буде застосовуватися до блокування тем, щоб учасники могли продовжувати додавати тег.

«Ми повинні пам’ятати, що порушення доступності виводу блоків WordPress вплине на всі теми блоків, тому ці збої досить серйозні, але в поточному стані тема відповідає всім очікуваним критеріям», — сказав Долсон.

Наразі в каталозі тем WordPress є лише 94 теми, позначені як «готові до спеціальних можливостей», і лише дві з них також підтримують повне редагування сайту – Jace від учасника Themes Team Кароліни Наймарк і W3CSSPress від Маттео Марчіорі. Twenty Twenty-Two приєднається до них 1 листопада 2022 року, очікуваної дати випуску WordPress 6.1.

Джерело: https://wptavern.com/twenty-twenty-two-is-the-first-default-block-theme-to-get-tagged-as-accessibility-ready

Related posts