Топ-5 банків у фрилансерів та замовників під час війни

Топ-5 банків у фрилансерів та замовників під час війни

Ви чули про ефективність телеграм роботів? Конструктор ботів телеграм від filandor. Зовсім не обов’язково замовляти розробку.

Ми провели дослідження, щоб дізнатися, які банки обирали фрилансери та замовники у 2021 році та під час війни. Спойлер: картина приблизно така цікава в порівнянні з минулими роками, але є й деякі інки.

Популярні банки у фрилансерів

Як і в 2020 році, лідером серед банків у виконавців залишається ПриватБанк. Проте є деяке «але»: за 2021 рік його обирали на 11,5% фрилансерів менше — 60,61%, а під час війни — 54,2%.

На другому місці — monobank. У 2021 році він віддав перевагу 31,39% фрілансерів, у воєнний час цей показник збільшився до 38,6%. Тож бачимо, що монобанківські котики насправді завойовують світ.

Невеликі відсотки користувачів обирають Райффайзенбанк, Ощадбанк, Альфа-Банк. Їх положення залишаються практично такими самими, як і в минулих роках.

Топ-5 банків у фрилансерів та замовників під час війни

Популярні банки у замовників

Серед замовників маємо приблизно ту саму картину, бо лідером залишається ПриватБанк — він обрав 60,5% користувачів у 2021 році, 52,53% — у воєнний час. Як бачите, показники рік зменшуються, що не скажеш про monobank, бо його за 2021 рік обрали 24,69% користувачів, а під час війни вже 30,93%.

Як і минулі роки, п’ятірку лідерів завершують Райффайзенбанк, Альфа-Банк та Укрсиббанк. У всіх показниках впали, якщо порівнювати з минулим роком.

Топ-5 банків у фрилансерів та замовників під час війни

«Кількість реєстрацій нових фрилансерів уже у квітні була більше, ніж до війни. Стосовно monobank, таку популярність він отримав через те, що прийшло багато користувачів на сервіс, який раніше використовував цей банк», — коментує комерційний директор Freelancehunt Валентин Зюзін.

Зараз маємо таку картину: ринок фрилансу в Україні швидко розвивається. Передбачаємо, що з ростом популярності віддаленої співпраці будуть зростати й вимоги до банків. Насамперед користувачі будуть обирати зручність та мобільність.

Джерело: https://freelancehunt.com/blog/top-5-bankiv-u-frilansieriv-ta-zamovnikiv-pid-chas-viini/

Related posts