Співавтори Gutenberg закликають авторів тем протестувати використання частин шаблону на основі блоків у класичних темах – WP Tavern

Співавтори Gutenberg закликають авторів тем протестувати використання частин шаблону на основі блоків у класичних темах – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Якщо ви дивилися сесію запитань і відповідей Мета Малленвега на WordCamp US минулих вихідних, очевидно, що є значна частина спільноти, яка досі прихильна до класичного редактора, і була б рада його підтримці на невизначений термін. З будь-яких причин мільйони користувачів не готові переходити – деякі віддають перевагу старому редактору, не люблять блоки, не хочуть вивчати нову систему або просто вважають новіші версії WordPress надто заплутаними.

Визнаючи, що деяким користувачам може знадобитися перехідний міст до редактора блоків, з можливістю зануритися в нього, не порушуючи весь дизайн сайту, Gutenberg 14.1 запровадить можливість для авторів тем використовувати частини шаблонів на основі блоків у класичній версії. і гібридні теми.

Енн Маккарті, яка координує програму розповсюдження FSE та тестування Gutenberg, опублікувала допис у блозі Make Themes із закликом до авторів теми протестувати це.

«Варіанти поступового впровадження залишаються в центрі уваги проекту, і все частіше з’являється більше способів адаптувати частини, а не всю функцію, яка надходить до останньої версії WordPress», — сказав Маккарті. «Мета полягає в тому, щоб дозволити людям прийняти те, що їм потрібно, оскільки вони готові, у спосіб, який ще чекає на майбутнє».

Авторам теми потрібно буде вказати підтримку теми block-template-parts і використовувати Gutenberg trunk або Gutenberg 14.1, коли він буде випущений 15 вересня 2022 року. Потім вони зможуть додавати частини шаблону на основі блоків як HTML-файли, розміщені в каталозі частин у кореневій папці Тема. Потім їх можна вивести в шаблони PHP теми за допомогою функції block_template_part.

«Користувачі побачать нове меню «Частини шаблону» в розділі «Зовнішній вигляд», яке відображає список частин шаблону», — сказав Маккарті. «З цього моменту всі блоки тем доступні, але середовище за своєю суттю обмежене порівняно з темами блоків. Наприклад, користувачі можуть редагувати існуючі частини шаблону, але не видаляти їх або створювати нові».

Маккарті запропонував кілька варіантів використання для додавання частин шаблону на основі блоків до класичних тем, дозволяючи авторам запропонувати частину шаблону заголовка, яка дозволяє користувачам установлювати фон відео чи зображення, налаштовувати фокус, переміщувати блоки або пропонувати нижній колонтитул із блоки дизайну заблоковані, але вміст, який легко редагувати.

«Хоча ця функція наразі спрямована на надання опцій для тем, плагіни також можуть розширити цю функціональність, щоб увімкнути той самий інтерфейс користувача для користувачів», — сказав Маккарті.

Блокові теми становлять лише 2,5% тем WordPress у каталозі, тому ця нова можливість застосовна до більшості тем. Мотивація авторів класичних тем підтримувати це у своїх темах є ще одним викликом, якщо вони не бачать переваги для користувачів або вважають, що інший досвід редагування буде надто заплутаним. Він може мати простішу точку входу через плагіни, оскільки користувачі, швидше за все, приймуть інший інтерфейс користувача для редагування функцій плагіна.

Щоб отримати додаткові технічні відомості та приклади коду для додавання підтримки теми, перегляньте публікацію, в якій описано, як перевірити використання частин шаблону на основі блоків у класичних темах.

Джерело: https://wptavern.com/gutenberg-contributors-call-on-theme-authors-to-test-using-block-based-template-parts-in-classic-themes

Related posts