Співавтори Gutenberg досліджують новий режим перегляду для навігації редактором сайту – WP Tavern

Співавтори Gutenberg досліджують новий режим перегляду для навігації редактором сайту – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Легко заблукати, намагаючись обійти Редактор сайту, якщо ви не працюєте день і ніч у інструменті. Навігація стрибка та заплутана, особливо під час переходу від перегляду шаблону до редагування шаблону та зміни окремих блоків. Триває велика піар-реклама щодо редизайну цього інтерфейсу користувача із запровадженням «режиму перегляду», який зробить досвід більш схожим на інструмент дизайну.

Провідний інженер Gutenberg Ріад Бенгуелла відкрив PR як продовження поточної роботи над цим проектом, який бере свій початок в ідеях і дослідженнях, які виникали з 2019 року. Він поділився відео, яке приблизно демонструє ціль для запропонованих змін інтерфейсу користувача.

Він, по суті, представляє «навігаційну рамку», де користувачі можуть вибирати з меню функцій зліва. Більш докладні зусилля щодо покращення анімації та розміщення пунктів меню відбуваються одночасно в межах квитка.

Початкова ідея полягала в тому, щоб включити пункт «Меню навігації» всередину бічної панелі, але Benguella видалив його на користь збереження PR, що міститься в простому додаванні режиму «редагування/перегляд».

Незважаючи на те, що така велика реклама потенційно може спричинити низку регресій, Бенгуелла сказав, що немає іншого способу обійти велику рекламу через необхідність структурних змін організації редактора сайту. Він намагається зберегти його вузьку спрямованість і не намагатися вирішувати такі функції, як можливості перегляду та додавання інтерфейсу користувача (списки шаблонів, глобальні стилі тощо) на бічній панелі.

Ідея не позбавлена ​​певного негативу. Алекс Стайн, інженер хмарної платформи Waystar, застеріг від запровадження іншого режиму в Gutenberg, сказавши, що це «здається безрозсудним, враховуючи, що ми не вдосконалили існуючі режими для всіх користувачів». Він зазначив, що Gutenberg вже має контексти режиму вибору/редагування.

«Цю функцію в основному додали лише для програм зчитування з екрана», — сказав Стайн. «Я сподіваюся, що одного разу це буде видалено, але ми ще не зовсім там.

«Я думаю, що громада намагається вирішити не ту проблему. Якби сам Гутенберг не мав такого складного інтерфейсу користувача, не було б потреби в сотні різних режимів у сотні різних контекстів, блоків чи навіть редакторів. Ми так збожеволіли, роблячи все так швидко, що ніхто не думав про те, як уніфікувати інтерфейс для всіх редакторів. Таке відчуття, що це може бути ще одна латка до більшої проблеми».

Стайн застеріг від розширення інтерфейсу користувача для чогось, що зрештою не спрощує речі.

«У певному сенсі цей PR не вводить жодного нового режиму, він лише дещо переробляє поточну навігаційну панель», — сказав у відповідь Бенгуелла. «Я думаю, що це можливість покращити навігацію в редакторі сайту.

«Плутанина в цьому PR полягає в тому, що мова йде не про інший режим у самому редакторі, це вищий рівень, це те, як ми вибираємо, який шаблон і частину шаблону редагувати перед фактичним входом у редактор».

Хоча учасники проекту називали його «режимом перегляду», це, по суті, переробка існуючого інтерфейсу користувача, щоб зробити його більш інтуїтивно зрозумілим для користувачів. Можливо, Гутенбергу більше не потрібні нові «режими», але редактор сайту гостро потребує вдосконалення дизайну, яке уніфікує роботу та зробить її менш хаотичною для пересування.

Під час останньої зустрічі головного редактора учасники Gutenberg закликали надати відгук про великий PR, оскільки він має так багато рухомих частин і потребує більшої уваги. Він ще не готовий до використання в наступному випуску Gutenberg, але концепція швидко набуває форми та може розширитися, щоб включити більше функцій на бічній панелі, коли базова структура буде створена.

Джерело: https://wptavern.com/gutenberg-contributors-explore-a-new-browse-mode-for-navigating-the-site-editor

Related posts