Співавтори дизайну WordPress пропонують відправити підібраний набір варіацій стилю замість нової теми за замовчуванням – WP Tavern

Співавтори дизайну WordPress пропонують відправити підібраний набір варіацій стилю замість нової теми за замовчуванням – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Автори дизайну WordPress готують нову ідею для цьогорічного випуску теми за замовчуванням, яка приверне увагу до варіацій стилю, а не до самої теми. Ідея ґрунтується на коментарях дизайнера Twenty Twenty-Two Kjell Reigstad, зроблених минулого року під час представлення теми:

Сьогодні теми перебувають у перехідному періоді, і, схоже, це розумний час, щоб відступити та переоцінити річний ритм, з яким ми створюємо теми за замовчуванням.

Такі інновації, як theme.json, шаблони блоків і шаблони блоків, значно спрощують розробку тем і надають користувачам нові способи налаштування своїх сайтів. Є підстави вважати, що спільнота може використовувати все це для створення більш частих і різноманітних тем і рішень для налаштування для наших користувачів у найближчі роки.

Замість того, щоб створювати нову тему за замовчуванням цього року, учасники дизайну пропонують створити підібраний набір варіацій стилю з поданих спільнотою. Стилі будуть застосовані до скороченої версії Twenty Twenty-Two.

«Що, якби замість того, щоб наголошувати на самій темі, ми виділили впевнений набір варіацій стилю, розроблених членами спільноти?» Спонсорований Automattic дизайнер Ченнінг Ріттер сказав. «Ми могли б використати Twenty Twenty-Two як основу для нової теми, яка є стриманою та мінімальною — порожнє полотно, яке дозволить сяяти різноманітним варіаціям стилю».

Варіанти стилів були введені в WordPress 6.0 як спосіб для авторів тем запропонувати деякі попередньо встановлені варіанти дизайну, здатні додавати на сайт різні кольори, типографіку, рамки, інтервали тощо, лише одним клацанням миші на картці, що представляє варіант. Райгстад ​​вперше висловив ідею варіацій стилю Twenty Twenty-Two у листопаді 2021 року.

«Було б цікаво поекспериментувати з тим, наскільки самовпевнено ми могли б зробити кожну з варіацій», — сказав Ріттер. «Можливо, один варіант змушує всю типографіку на сайті використовувати один розмір моноширинного шрифту, тоді як інший варіант використовує багато різні шрифти, поєднані разом. Я думаю, що розсунути межі того, що можна зробити за допомогою формату варіації стилю, має бути метою — і ми можемо розважатися, дивлячись, які речі ми можемо придумати в процесі».

Ідея полягає в тому, щоб найкращі варіації стилю, представлені спільнотою, були обрані для кураторської колекції, яка буде в комплекті з новою версією чистого полотна Twenty Twenty-Two.

Відповіді в коментарях наразі були переважно позитивними, а дизайнери та розробники охоче піднімали руки, щоб взяти участь. Обговорення в коментарях до пропозиції щойно почалося, і учасники запитують відгуки про створення наступної теми за замовчуванням.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-design-contributors-propose-shipping-a-curated-set-of-style-variations-instead-of-a-new-default-theme

Related posts