Спільнота WordPress не готова залишити Twitter – WP Tavern

Спільнота WordPress не готова залишити Twitter – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Ілон Маск купив Twitter у рамках угоди за 44 мільярди доларів, яка завершилася цього тижня, написавши у Twitter:Нехай пройдуть добрі часи”, у п’ятницю після того, як став керувати. Маск звільнив топ-менеджерів компанії та твітнув заклик до рекламодавців Twitter поділитися його мотивацією придбання, можливо, найважливішої соціальної мережі у світі:

«Причина, чому я придбав Twitter, полягає в тому, що для майбутнього цивілізації важливо мати спільну цифрову міську площу, де можна обговорювати широкий спектр переконань у здоровій манері, не вдаючись до насильства», — сказав Маск. «Зараз існує велика небезпека того, що соціальні медіа розпадуться на крайні праві та крайні ліві ехокамери, які породять більше ненависті та розколять наше суспільство».

Маск також натякнув на важливість модерації вмісту, сказавши, що «Твіттер, очевидно, не може стати безкоштовним пекельним ландшафтом, де можна сказати що завгодно без жодних наслідків!» Компанія формує раду для обговорення модерації контенту, але ніхто не знає, що це означатиме для майбутнього Twitter.

Хоча деякі користувачі Twitter розглядають перехід на Tumblr, структура та база користувачів наразі не можна порівняти з досвідом Twitter. У відповідь на провокаційну статтю співзасновника Verge Нілая Пателя під назвою «Ласкаво просимо до пекла, Ілоне», генеральний директор Tumblr Метт Малленвег твітнув його підтримку.

«Це, на жаль, гарне резюме того, чому керувати соціальною мережею так важко, як я зрозумів із Tumblr», — сказав Малленвег. «Я бажаю Twitter всього найкращого, а також сподіваюся, що це не сповільнить Tesla або SpaceX, які, на мою думку, мають вирішальне значення для майбутнього».

Патель влучно пояснив важливість політичних викликів, з якими зіткнеться Маск, намагаючись уберегти Twitter від перетворення на «безкоштовне пекло», що, на думку деяких, уже сталося. Якщо Маск вирішить відкрити двері для неприємних персонажів, які були забанені в минулому, це може завалити соціальну мережу.

Незважаючи на те, що спільнота WordPress має багато онлайн-місць зібрання – різноманітні робочі області Slack, блоги P2 і групи у Facebook – Twitter завжди був місцем як для випадкової взаємодії, так і для свіжих новин. Це де-факто соціальна мережа для тих, хто працює в техніці. Є багато тих, хто використовує платформу лише для того, щоб бути в курсі новин WordPress і спільноти.

«По-справжньому більше нікуди!» Дизайнер продукту WordPress Майк МакАлістер сказав. «Схоже, що люди з WordPress працюють виключно в Twitter».

Крім кількох оптимістичних душ, які вважають, що Twitter стане кращим, ніж будь-коли, багато членів спільноти висловили побоювання щодо втрати мережі, яку вони створювали роками. Коли наближалося закриття продажу, люди погрожували покинути Twitter із принципу, якщо Маск отримає контроль. Цей день настав, але здебільшого спільнота WordPress не відмовляється від Twitter.

«Твіттер надто сильно вплинув на моє життя, щоб просто перескочити», — Едан Бен-Атар сказав. «Я залишатимуся тут стільки, скільки це матиме сенс. Поки що нічого не змінилося з того, що помітно оку».

Дизайнер WordPress Дастін Генріх каже, що він залишається, але також шукає людей, за якими слідкує на інших платформах.

«Я зав’язав надто багато хороших зв’язків, із задоволенням читаю про технічне та нетехнічне життя людей і навчаюсь у деяких погано розумних людей», — Генріх сказав. «Мені було б справді сумно, якби все це просто зникло».

Децентралізовані соціальні мережі, які наразі не привернули значної уваги, отримують другий погляд у світлі переходу Twitter з рук у руки. Власником агентства WordPress є Том Фінлі експериментуючи за допомогою плагіна Activity Pub, щоб налаштувати свій сайт як приватний сервер Mastadon. Він реалізує протокол ActivityPub для WordPress, щоб читачі могли бачити публікації сайту на Mastadon та інших федеративних платформах (які підтримують Activity Pub).

Деякі учасники спільноти WordPress заграють із приєднанням до екземплярів Mastadon або вже взяли на себе зобов’язання публікувати публікації в обох мережах, але ми поки що не бачимо масового відпливу до fediverse.

«Ми бачили цю спробу втечі в землю обітовану багато разів раніше», — сказав Росс Вінтл у дописі, який пояснює, чому він не дивиться оптимістично на людей, які успішно залишають Twitter. «Без відповідної масової міграції людей і організацій на іншу службу це не прилипає.

«Зрештою, люди публікують перехресні повідомлення в кількох службах, щоб охопити всіх людей, яких вони хочуть охопити. А потім, як читач, я перевіряю кілька служб і бачу те саме. Співвідношення сигнал/шум зменшується. І більшість людей пересичуються і повертаються туди, де були раніше».

Найбільш обнадійливі спекулянти запитують, чи може це бути поверненням блогів. На даний момент блоги недостатньо соціальні, і немає критичної маси блогерів, які прагнуть прийняти протоколи, необхідні для об’єднання своїх сайтів у потік легкозасвоюваних коротких оновлень.

Поки Ілон Маск не зробить більш радикальних змін, багато членів спільноти WordPress не бачать причин залишати Twitter.

«На даний момент я не бачу причин, щоб піти», — прихильник розробників WordPress Біргіт Паулі-Хаак сказав. «Заблокувати, скасувати підписку, ігнорувати — це мої друзі, які курують мій канал. Я скасував свою підписку на Twitter Blue через 12 місяців. Дозвіл редагувати твіти не вартий того».

Загалом, більшість людей дотримуються підходу «почекати і подивитися» щодо виходу з Twitter.

«Я не знайшла життєздатної альтернативи», — організатор зустрічі WordPress Саллі Гетч сказав. «Я справді тусуюся в різних групах WP Slack, але для всього світу… нам просто потрібно подивитися, що тут станеться».

Одним із позитивних побічних результатів цього недавнього потрясіння є те, що спільнота WordPress розглядає майбутнє, де важливі розмови відбуватимуться на іншій платформі. Коли користувачі досліджують інші соціальні мережі, вони можуть набути прихильності до іншого типу культури соціальних медіа з функціями, яких бракує Twitter. Міграція та освоєння нового соціального дому в Інтернеті потребує часу.

«Я не кажу, що я не хотів би масової міграції», — сказав Росс Вінтл. «Я щойно бачив стільки спроб, і жодна з них не була особливо успішною, і я не розумію, чому ця також.

«Для того, щоб відбулися великі зміни, я вважаю, що або платформа має спонтанно згоріти, або вона виходить з моди через тривалий період виснаження та з часом зникає з суспільної свідомості. Facebook може бути навіть на початку цього. Час покаже.

«Можливо, одного разу ми озирнемося назад і згадаємо ту річ, яку ми всі використовували під назвою Twitter, так само, як згадуємо Geocities і MySpace. Але мені важко побачити, як це буде наступного тижня чи наступного місяця. Це буде через багато років».

Джерело: https://wptavern.com/the-wordpress-community-isnt-ready-to-leave-twitter

Related posts