Спеціальні поля WordPress: визначення, випадки використання, плагіни

Спеціальні поля WordPress: визначення, випадки використання, плагіни

Що таке спеціальні поля WordPress? Як вони працюють і чому ви їх використовуєте? У цій корисній інформативній статті я розповім про це та поясню все, що вам потрібно знати про використання спеціальних полів у WordPress.

Зміст

Що таке спеціальні поля WordPress і як вони працюють?

За замовчуванням WordPress має стандартний набір полів для сторінок і публікацій. До них входять такі дані, як назва публікації, основний вміст, дата й час публікації та автор. WordPress автоматично сортує все це для вас, коли ви створюєте новий вміст.

Однак ви також можете включити додаткові дані для свого вмісту за допомогою функції під назвою спеціальні поля. Зазвичай ви не бачите цю опцію на екрані редагування публікації. Щоб побачити це, натисніть три крапки у верхньому правому куті та виберіть «Опції» з меню.

У спливаючому вікні «Параметри» позначте «Спеціальні поля“, а потім натисніть “Увімкнути та перезавантажити”.

Після перезавантаження редактора публікацій ви зможете побачити панель спеціальних полів під розділом редагування.

Переваги та випадки використання

Одним із найвідоміших прикладів користувацьких полів у дії є WooCommerce. Якщо у вас є інтернет-магазин, який продає різноманітні товари, існує певна ключова інформація, яку потрібно відображати разом із продуктами.

Наприклад, категорія товару, ціна, колір і рейтинг. Тоді клієнтам може бути корисно мати можливість сортувати продукти за цими атрибутами, наприклад, показуючи найдешевші або найвищі оцінені продукти у верхній частині сторінки.

Іншим прикладом є сайт огляду фільмів, на якому ви хочете показати жанр кожного фільму, рейтинг і невелику анонсу.

Ось реальний приклад туристичного сайту: Viajayestudia.es.

Користувацькі поля wordpress на прикладі туристичного веб-сайту

Тут ми бачимо, що тривалість становить п’ять днів, а ціна – від 345 євро. Оскільки ця інформація має відображатися для всіх туристичних пакетів, її буде встановлено як спеціальне поле.

Ось ще один реальний приклад: Emyoga, де ми маємо власні поля повного імені, номера телефону та адреси електронної пошти.

Користувацькі поля wordpress на прикладі веб-сайту yoga

Якщо ми прокрутимо вниз, ми побачимо більше спеціальних полів для дня тижня, ціни слота, максимального місця та тривалості.

Як додати спеціальні поля WordPress

На екрані редагування публікації або сторінки прокрутіть униз до метаполя спеціальних полів.

Введіть назву спеціального поля, яке потрібно додати, введіть його значення та натисніть Додати спеціальне поле кнопку. Після того, як ви задоволені своїми користувацькими полями, ви можете зберегти свою публікацію або сторінку, де зберігатимуться налаштування користувацьких полів.

Як відображати власні поля в темах WordPress

Перш ніж ви побачите спеціальне поле на своєму веб-сайті, вам потрібно оновити свою тему WordPress за допомогою спеціальних полів. Один зі способів зробити це — відредагувати код теми, але це слід робити, лише якщо ви знайомі з редагуванням тем WordPress. Якщо ні, у мене є плагіни користувацьких полів нижче, до яких я перейду за хвилину.

Але якщо ви хочете відредагувати код теми, ви це зробите ось як.

Отже, вам потрібно буде відредагувати правильний файл теми для того, де ви хочете, щоб відображалося спеціальне поле. Наприклад, якщо ви хочете відобразити його в окремих публікаціях і сторінках, відредагуйте файл з назвою single.php або content-single.php.

Щоб ввести код спеціальних полів у циклі WordPress, знайдіть такий рядок коду:

<?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?>

Потім додайте код перед цим рядком:

<?php endwhile; // end of the loop. ?>

Код для додавання буде таким:

<?php echo get_post_meta($post->ID, 'key', true); ?>

Вам потрібно замінити «ключ» будь-якою назвою вашого спеціального поля. Отже, у прикладі настрою, який ми використовували раніше, це виглядатиме так:

<p>Today's Mood: <?php echo get_post_meta($post->ID, 'Mood', true); ?></p>

Збережіть зміни, а потім перегляньте публікацію або сторінку, де ви додали спеціальне поле, і ви зможете побачити його як «Сьогоднішній настрій: щасливий”.

Після того, як ви це зробите, ви зможете використовувати те саме настроюване поле в будь-якій іншій публікації чи сторінці на своєму веб-сайті. Усе, що вам потрібно зробити, це перейти до мета-поля спеціальних мета-полів, вибрати спеціальне поле зі спадного меню та ввести значення.

Потім все, що вам потрібно зробити, це натиснути «Додати спеціальне поле” знову, як і раніше, збережіть свою публікацію або сторінку, і все готово.

Що робити, якщо ви не бачите спеціального поля в спадному меню на екрані редагування публікації?

Верхня межа за замовчуванням WordPress у цій формі становить 30 спеціальних полів, що може створити проблему, якщо у вас є тема чи плагін, які вже використовують спеціальні поля. У цьому випадку вже може бути забагато настроюваних полів, і ви можете не побачити своїх нових настроюваних полів у спадному списку.

Для тих із вас, хто вміє користуватися кодом, є код, який ви можете додати до свого файлу functions.php:

add_filter( 'postmeta_form_limit', 'meta_limit_increase' );
function meta_limit_increase( $limit ) {
  return 50;
}

Це збільшить ліміт до 50, але якщо ви все одно не бачите нових настроюваних полів, ви можете змінити його на більшу кількість.

Простіший спосіб керування спеціальними полями: використання плагіна

З наведеним вище методом завжди є ймовірність зробити помилку з кодом. Але навіть якщо ви знайомі з додаванням коду до WordPress, чи не було б краще, якби існував простіший спосіб керування настроюваними полями?

На щастя, у нас уже є повний посібник про те, як можна керувати користувацькими полями в WordPress за допомогою плагіна JetEngine.

3 найпопулярніші плагіни WordPress Custom Fields

Існують різні плагіни, які спрощують процес додавання користувацьких полів у WordPress і керування ними. Трійка найкращих — Advanced Custom Fields, JetEngine і Pods. Тут я дам вам огляд усіх трьох із них, щоб ви могли вирішити, який плагін підходить саме вам.

Плагін Advanced Custom Fields

розширені настроювані поля wp плагін

Розробник: WPEngine.

особливості: Advanced Custom Fields — це дуже популярний плагін із понад двома мільйонами активних установок і понад тисячею 5-зіркових відгуків на WordPress.org. Це дозволяє додавати поля на вимогу, додавати їх у будь-якому місці та показувати в будь-якому місці. Він простий та інтуїтивно зрозумілий, але має потужні функції та понад 30 типів полів.

Як і в більшості популярних плагінів WordPress, існує як безкоштовна, так і платна версія Advanced Custom Fields. Безкоштовна версія підходить для більшості випадків. Ви зможете використовувати більшість типів полів, і це все одно заощадить вам багато часу та клопоту порівняно з спробами зробити все це без плагіна.

Але версія Pro має деякі додаткові функції, які є досить корисними, зокрема:

 • Поля повторювача корисні, якщо ви хочете включити те саме поле кілька разів у публікацію.
 • Блоки ACF дозволяють відображати власні поля у стилі блоку, а не в стандартному мета-полі. Це особливо корисно, якщо ви створюєте веб-сайт для клієнта та хочете зробити так, щоб їм було надзвичайно легко зрозуміти дані спеціальних полів.
 • Поле галереї дозволяє завантажувати кілька зображень в одне поле.

Є й інші додаткові функції, але це ті, які найбільше виділяються у версії Pro.

Ціни: Безкоштовно для основних функцій, вартість версії Pro:

 • $49 на рік для використання на одному веб-сайті;
 • $149 на рік для використання на десяти веб-сайтах;
 • 249 доларів США на рік для необмеженого використання.

Плагін JetEngine

плагін спеціальних полів jetengine

Розробник: Крокоблок.

особливості: JetEngine — це економічно ефективний набір інструментів, який дозволяє створювати нові спеціальні поля та швидко створювати динамічну структуру веб-сайту. Завдяки інтеграції з JetPlugins це чудовий вибір для створення магазину WooCommerce зі сторінками каталогу та продуктів, розширеним фільтром, спеціальними сторінками магазинів і спеціальним мегаменю.

Він легко інтегрується з багатьма іншими плагінами WordPress, включаючи Elementor Pro, Advanced Custom Fields, RankMath, Yoast і SEOPress.

Він поставляється з 17 віджетами: кнопка зберігання даних, динамічна діаграма, динамічна таблиця, галочка, список карт, вміст підсторінки проекту, меню профілю, календар доступності бронювань, форма замовлення, динамічні умови, динамічний повторювач, динамічні мета, динамічне посилання, динамічне зображення , динамічне поле, календар і сітка списку.

Ціни: Це коштує 43 долари на рік, включаючи підтримку та оновлення. Крім того, ви можете отримати його як частину підписки на Crocoblock, яка включає 150 віджетів у 20 плагінах.

Плагін Pods

плагін настроюваних полів pods

Розробник: Команда Pods Framework.

особливості: Pods — відносно популярний плагін із понад 100 000 активних установок і понад 340 5-зірковими рейтингами на WordPress.org.

Це дозволяє розширювати будь-який тип вмісту, легко додаючи до нього власні поля. Ви можете створювати власні типи дописів, спеціальні таксономії та екрани налаштувань. Ви можете відображати поля будь-де за допомогою блоків Pods і шорткодів і підключати свій вміст до будь-чого в WordPress. Це також чудово підходить для вбудовування форм на ваші сторінки.

Ціни: Усі основні функції Pods безкоштовні, але є додатковий пакет Pro, який коштує 79 доларів на рік для одного сайту або 119 доларів на рік для необмеженої кількості сайтів. Він включає наступні додатки:

 • Таблиці списків;
 • Page Builder Toolkit;
 • Advanced Relationship Storage;
 • Інтеграція TablePress;
 • Розширені постійні посилання;
 • Інтеграція WPGraphQL.

FAQ

Що таке спеціальне поле в WordPress?

Користувацькі поля — це метадані, які дозволяють додавати спеціальні дані до вмісту веб-сайту WordPress.

Для чого використовуються спеціальні поля?

Ви можете використовувати їх для будь-яких даних, які хочете включити на веб-сайт. Вони особливо корисні на торгових веб-сайтах, наприклад, де їх можна використовувати для відображення таких атрибутів, як ціна, колір, розмір тощо.

Як увімкнути спеціальні поля в WordPress?

Зазвичай ви не бачите цю опцію на екрані редагування публікації. Щоб побачити це, натисніть три крапки у верхньому правому куті та виберіть «Опції» у меню, що з’явиться. Тоді, в Опції спливаюче вікно, перевірте “Спеціальні поля“, а потім натисніть “Увімкнути та перезавантажити”.

Що таке розширені спеціальні поля в WordPress?

Advanced Custom Fields — це дуже популярний плагін WordPress, який спрощує додавання спеціальних полів і керування ними. Щоб прочитати про це, будь ласка, перегляньте розділ «Три найкращі плагіни спеціальних полів WordPress» вище.

Тепер ви готові використовувати власні поля в WordPress

Отже, ось. Сподіваюся, цей посібник із спеціальних полів WordPress був для вас корисним та інформативним. Спочатку я розглянув, що таке користувацькі поля та як їх можна використовувати. Потім я показав вам, як вручну додавати власні поля та керувати ними за допомогою коду. Нарешті, я дав огляд деяких найпопулярніших доступних плагінів користувацьких полів.

Чи використовували ви спеціальні поля на своєму веб-сайті WordPress? Ви керуєте ними за допомогою коду чи у вас є улюблений плагін? Будь ласка, дайте нам знати в коментарях нижче.

Якщо вас цікавить послуга “сайт візітка”, заказати можна тут, в веб-студії filandor. Студія працює багато років та надає комплексні послуги.

Джерело: https://crocoblock.com/blog/wordpress-custom-fields-explained/

Related posts