Соціальний плагін Jetpack додає платний план, безкоштовні користувачі тепер обмежені до 30 розповсюджень на місяць – WP Tavern

Соціальний плагін Jetpack додає платний план, безкоштовні користувачі тепер обмежені до 30 розповсюджень на місяць – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Jetpack оголосив про зміни у своєму плагіні Jetpack Social, які можуть вплинути на видавців, які часто діляться в соціальних мережах. Раніше користувачі могли автоматично ділитися необмеженою кількістю публікацій через підключені облікові записи соціальних мереж. Jetpack змінює свою стратегію монетизації для цього розширення та обмежив поширення в соціальних мережах 30 публікаціями на місяць для безкоштовного рівня.

Новий платний план пропонує 1000 поширень і повторних поширень на місяць, починаючи з 1 долара США на місяць за перший місяць і 10 доларів США на місяць після цього. На поступку Jetpack розгортає соціальні попередні перегляди та повторний доступ до безкоштовного плану.

Соціальний плагін Jetpack додає платний план, безкоштовні користувачі тепер обмежені до 30 розповсюджень на місяць – WP Tavern

У Jetpack Social, якщо публікація автоматично публікується в Twitter, Facebook і LinkedIn, це зараховується як три публікації. Легко побачити, як швидко ці акції можуть набратися до того, що навіть звичайному блогеру може знадобитися платний план. Видавці, які звикли автоматично ділитися всіма своїми публікаціями безкоштовно, повинні знати про цю зміну, яка обмежує їх до 30 публікацій на місяць.

Я не здивуюся, якщо деякі користувачі перейдуть на інший плагін для спільного доступу до соціальних мереж, оскільки багато інших пропонують набагато більше соціальних мереж і не обмежують кількість разів, якими користувачі можуть ділитися. Натомість вони вирішують обмежити повторний обмін, планування або можливість підключення кількох облікових записів до однієї соціальної мережі.

У Jetpack Social працює нова команда, яка зосереджена на покращенні продукту. У 2021 році Automattic придбала плагін Social Image Generator із планами інтегрувати його в інструменти соціальних мереж Jetpack. Це може зробити продукт більш привабливим, оскільки зараз він погано протистоїть безлічі безкоштовних плагінів для спільного доступу. Jetpack підтримує лише чотири соціальні мережі, але команда працює над розширенням можливостей плагіна. Команда розробників плагіна також приймає пропозиції щодо функцій у своєму репозиторії GitHub.

Версія 1.4.0 плагіна Jetpack Social перемістила код обмеження спільного доступу до пакета Publicize і додала лічильник, який показує користувачам, скільки у них залишилося спільного доступу. Користувачі безкоштовного плану повинні помітити ці зміни на своїх інформаційних панелях.

Джерело: https://wptavern.com/jetpack-social-plugin-adds-paid-plan-free-users-now-limited-to-30-shares-per-month

Related posts