SiteCare купує Maintainn у WebDevStudios – WP Tavern

SiteCare купує Maintainn у WebDevStudios – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Більше консолідації відбувається у сфері послуг з обслуговування WordPress, оскільки SiteCare оголосила про придбання Maintainn, давнього конкурента, у WebDevStudios.

«Оскільки ми росли, зростала і наша клієнтура [with] безумовно більше уваги приділяючи корпоративному та великому бізнесу, ми просто виросли, де ця сторона будинку насправді не відповідала стороні дому веб-розробників з точки зору клієнтів, з якими ми працюємо “, – сказав генеральний директор WebDevStudios Бред Вільямс в інтерв’ю The WP Minute.

«Тож це була певна боротьба щодо того, як найкраще підтримати цих клієнтів, тому що, звичайно, ми хочемо піклуватися про наших клієнтів, і вони є важливою причиною, чому ми тут. Ось чому Ліза, мій партнер і я, зробили крок назад і сказали, що, можливо, це не має сенсу для WebDev, де ми зараз, куди ми продовжуємо рухатися».

Оскільки WebDevStudios почала більше зосереджуватися на більших, більш технічних проектах, які запускають WordPress у великих масштабах для клієнтів, таких як The Wall Street Journal, Starbucks, Microsoft, Viacom і NBA, компанії було важко ефективно продавати Maintainn за допомогою повідомлень, які передавали її відмінність від Пропозиції WebDevStudios щодо розвитку підприємств.

«Боротьба в повідомленні, маркетингове повідомлення, щоб сказати: привіт, ми можемо підтримувати, блоги, малий і середній бізнес аж до, підприємства та Microsoft — це повідомлення, яке важко донести», — сказав Вільямс.

«Ми знали, що реалізація цього буде майже неможливою для нас. Насправді це сталося через відокремлення того, що WebDev начебто переходив у бік підприємства, а Maintainn насамперед підтримував більшу частину малого та середнього бізнесу до середнього рівня».

Клієнти поточного плану обслуговування Maintainn, які варіюються від 49 до 249 доларів США на місяць, залишатимуться за тими самими цінами протягом одного року. У майбутньому SiteCare може переглянути ці рівні цін. Клієнтам обіцяють той самий рівень обслуговування, що й їхній поточний план, але вони також можуть отримати додаткові переваги, яких вони не отримували раніше. Окрім послуг з обслуговування, SiteCare також пропонує своїм клієнтам ряд послуг цифрового маркетингу.

Це друге придбання SiteCare компанії з управління сайтами WordPress після придбання WP Site Care у 2018 році. Компанія візьме на себе всі активи Maintainn, але співробітники залишаться в WebDevStudios.

Джерело: https://wptavern.com/sitecare-acquires-maintainn-from-webdevstudios

Related posts