ServerPress закривається – WP Tavern

ServerPress закривається – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

ServerPress, виробник DesktopServer, локального інструменту розробки WordPress, оголосив про припинення роботи після 12 років роботи. Компанія надіслала електронний лист своїм клієнтам і опублікувала прощальне повідомлення на своєму веб-сайті після відключення нових покупок і в процесі скасування поновлення існуючих підписок.

ServerPress було засновано Стівом Карнамом у 2010 році. Його керівництво допомогло компанії залишатися незалежною від великих хостингових компаній, які черпали різноманітні інструменти розробки WordPress. Карнам описав, як змінився ринок, що змусило партнерів ServerPress прийняти важке рішення про закриття:

Раніше цього року один із членів команди засумнівався, чи матиме DesktopServer v5.0 реальну частку ринку. Ми були настільки зосереджені на його створенні, що під час розробки ми втратили з поля зору постійну перевірку температури в кімнаті. Коли ми почали обговорювати це, то дійшли висновку, що потенційна частка ринку DS5 значно змінилася за останні 10 років. Ландшафт інструментів розробки WordPress значно виріс і диверсифікувався. Це зменшило загальну частку ринку DesktopServer. Час, зусилля та витрати на залучення нових користувачів до робочого процесу DesktopServer були б надто великими, щоб ServerPress був стійким. Хоча багато великих, добре фінансованих компаній могли б покрити такі витрати, компанія нашого становища не може.

ServerPress не повідомляв жодних планів щодо майбутнього своїх програмних продуктів, крім того, що вони більше не підтримуватимуться. Давні користувачі та шанувальники були розчаровані, дізнавшись, що компанія закривається, і деякі запитали, чи можуть вони зробити DesktopServer доступним для громадськості.

Я запитав Карнама, чи веде ServerPress переговори з іншою компанією про продаж, чи вони розглядають можливість надання коду DesktopServer. Він не зміг надати жодних подробиць, але сказав, що найближчим часом може отримати більше новин.

«Що стосується продажу або відкритого коду (що було б чудово); На жаль, зараз я не маю права говорити», — сказав Карнам.

Невелика команда ServerPress, до якої входять Стівен Дж. Карнам, Марк Бензакейн і Грегг Франклін, ще не оголосила, якими будуть їхні наступні підприємства, але вони планують підтримувати поточних клієнтів протягом терміну їх підписки.

«Якщо ви передплатник преміум-класу, ми продовжуватимемо підтримувати вас, доки ваша підписка не завершиться», — сказав Карнам. «Для деяких це означатиме підтримку щодо проблем із DesktopServer v3.9.x. Для інших це може означати допомогу в переході на інший місцевий інструмент розвитку. Ми продовжуватимемо допомагати тим із вас, хто має преміум-членство, із розгортанням сайту, доки не закінчиться термін дії вашої підписки».

Джерело: https://wptavern.com/serverpress-is-shutting-down

Related posts