Розробники плагінів WordPress.org вимагають прозорості щодо видалення даних про зростання активних установок – WP Tavern

Розробники плагінів WordPress.org вимагають прозорості щодо видалення даних про зростання активних установок – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Розчарування зростає, оскільки розробники плагінів WordPress.org благають керівництво WordPress відновити доступ до активних даних про зростання кількості встановлених плагінів після їх видалення минулих вихідних без будь-якого публічного обговорення. Заява про повернення діаграм викликала бурхливу дискусію з цього приводу, але наразі спільнота розробників не змогла отримати жодних чітких відповідей щодо того, чому доступ до даних було закрито.

У своїй першій відповіді на заявку Метт Малленвег попросив розробників пояснити причини повернення статистики, не повідомляючи, чому вони були видалені, попросивши їх представити «ту сторону аргументу». Жодна особа, яка приймає рішення, не підтвердила, що це проблема безпеки.

У другій відповіді Малленвега на запит ухиляються від питань, які задають розробники плагінів, і натомість стверджується, що доступність API для цих даних ніколи не була обіцяна:

Як було зазначено, ніколи не існувало API для загального користування чи будь-якої обіцянки доступності, люди просто провели реверсивну інженерію та викрали дані для створення діаграми.

Я точно думаю, що ми можемо показати авторам плагінів додаткові статистичні дані щодо їхніх власних плагінів, і я чую, що для нових плагінів кожне нове встановлення може бути стимулом. Петлі зворотного зв’язку важливі. Доведеться трохи попрацювати, але це можливо.

Хоча він, здається, готовий знайти спосіб показати більше статистики, Малленвег не обіцяв повернення даних про активне зростання кількості встановлень, найважливішого показника для авторів плагінів, які відстежують траєкторію своїх баз користувачів. Багато компаній покладаються на ці дані для прийняття рішень про продукт.

«Я думаю, що одна з головних речей (з моєї точки зору) полягає в тому, що ця зміна змусила нас почуватися вразливими та безсилими», — автор плагіна WordPress Рос Морсалі. сказав.

«Я збираюся змінити репо на основі трьох років роботи, і я навіть не буду знати, як це відбувається, доки я не втрачу або не придбаю принаймні 10 000 користувачів. Відчуваю себе як божевільно, це не гарна основа для мого бізнесу».

Морсалі прокоментував квиток, щоб пояснити важливість даних:

Це буквально єдиний спосіб дізнатися, як працює ваш плагін – що само по собі досить погано – його видалення просто зав’язало очі всім – тому нам доведеться чекати наступного тику зростання кількості встановлень (вгору чи вниз), щоб отримати будь-яке уявлення – це нерозумно – це може зайняти 6 місяців або більше в деяких випадках, і буквально назавжди, якщо ваш плагін не піднімається або знижується під час активного встановлення.

Учасники дискусії на trac були настільки розпалені, що один із них запропонував розробникам плагінів страйкувати, не пропонуючи більше підтримки, оновлень або нових плагінів для каталогу, якщо WordPress не поверне діаграми зростання. Це просто неможливо для багатьох людей, які заробляють на життя своїми плагінами.

«Як людина, яка тільки починає намагатися розробити плагін freemium, я неймовірно розчарована», — генеральний директор Equalize Digital Ембер Хайндс. сказав. «Ми використовували це як один із способів оцінити ефективність наших маркетингових зусиль, а тепер цього просто немає. Крім того, у розмовах з інвесторами життєво важлива здатність продемонструвати зростання».

Джордж Стефаніс, співробітник Automattic, який не брав участі в ухваленні рішення, стверджує, що «Цю діаграму було видалено через проблеми з безпекою або конфіденційністю», і припускає, що вона ще не була розголошена, оскільки нею не можна поділитися, не поставивши користувачів у групі ризику.

«Ніколи не було прямо вказано, що його видалено з міркувань безпеки чи конфіденційності», — сказав Ерл Девіс у відповідь на цю претензію. «Це було видалено через «через недостатню обфускацію даних», що для мене не означає безпеки чи конфіденційності. Конфіденційність – це ідентифікаційна інформація, яка не включена в цю таблицю. Обфускація полягає в тому, що «ми» (хто б ми не були) не хотіли, щоб люди могли бачити «точну» статистику.

«Невірно розглядати це як оновлення конфіденційності чи безпеки. Що може бути найбільш корисним, це якщо Метт перестане пролітати з 1-2 реченнями без відповідей і нарешті детально та простою мовою розповість, ЧОМУ це було видалено. За винятком цього його слід якнайшвидше відновити та працювати над кращими діаграмами в майбутньому».

Розробники плагінів WordPress можуть ніколи не знати подробиць видалення цієї діаграми. Якщо це справді проблема безпеки, це могли прозоро підтвердити люди, які це стосується. Натомість розробники плагінів були збентежені вимогою представити свою сторону аргументу для повернення статистики.

Марк Захра, автор квитка про повернення статистики, твітнув привернути увагу до того, скільки людей стежать за тикетом і інвестують у його результат.

«Навіть якби 10 000 людей прокоментували й, здається, погодилися, це все одно була б невелика частка ширшої спільноти WP», — Малленвег. відповів. «Це одна з найскладніших речей для навігації у відкритому коді, а також у розробці продуктів і спільноти загалом».

Ця реакція викликала гнів і розчарування тих, хто сподівався на реальні відповіді. Це також чітко пояснює, хто має владу в цій ситуації, приховувати інформацію чи вимикати доступ до даних. Незважаючи на переважну згоду щодо квитка серед людей, на яких це рішення найбільше вплинуло, 10 000 було б недостатньо, щоб мати будь-який вплив на результат.

На даний момент тривала відсутність прозорості в цьому питанні ще більше підірвало довіру до WordPress.org як найкращого каналу розповсюдження безкоштовних плагінів.

«Те, як це було вирішено, вперше за багато років змусило мене серйозно засумніватися в тому, чи є WordPress правильною платформою для мене, – це змусило мене та мій бізнес почуватися вразливими», – сказав Морсалі.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-org-plugin-developers-demand-transparency-regarding-the-removal-of-active-install-growth-data

Related posts