PublishPress купує плагін MetaSlider і лайтбокс MetaSlider – WP Tavern

PublishPress купує плагін MetaSlider і лайтбокс MetaSlider – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

PublishPress, компанія, яка розробляє безкоштовні та комерційні плагіни для публікації та дозволів для WordPress, придбала MetaSlider у Extendify. Плагін використовується на більш ніж 700 000 сайтах для створення слайдерів, слайд-шоу, каруселей і галерей. Місія компанії полягає в тому, щоб допомогти видавцям досягти успіху, тому це цікаве придбання, оскільки слайдери, схоже, втратили прихильність в Інтернеті за останні сім років через проблеми з пошуковою системою пошукових систем, продуктивністю та поганим залученням.

«Традиційний слайдер не підходить для веб-сайту новин з кількох причин», — сказав засновник PublishPress Стів Бердж. «По-перше, видавцям потрібен дисплей, який вони можуть легко оновлювати. По-друге, вони можуть турбуватися про уповільнення продуктивності від повзунка.

«Ми прагнемо вирішувати ці проблеми прямо. Щоб вирішити першу проблему, ми плануємо розширити функції динамічного вмісту MetaSlider, щоб ви могли легко завантажувати свіжий вміст. А по-друге, ми зосередимося на швидкості MetaSlider, тому вам не доведеться турбуватися про повільний сайт».

Бердж сказав, що PublishPress використовуватиме MetaSlider як платформу для створення набору інструментів для зображень. У рамках продажу компанія також придбала MetaSlider Lightbox, який має 10 000 активних установок, і фотогалерею, яка знаходиться в бета-версії.

«Буде більше [tools] прийти, — сказав Бердж. «Більшість моїх улюблених видавців також мають гарні фотографії з їхніми історіями. Від великих видавців WordPress, таких як Outside Magazine, до невеликих стартапів, таких як TheNarwhal, фотографії часто додають більше, ніж текст. Ми сподіваємося створити інструменти, які допоможуть видавцям демонструвати свої зображення».

Бердж сказав, що продаж MetaSlider почався з DM у Twitter. Він ніколи раніше не спілкувався з командою Extendify, але сказав, що процес був «швидким і легким», оскільки всі дані були «чистими та професійно організованими».

«Плагіну MetaSlider майже 10 років, і в останні кілька років він підтримувався кількома компаніями», — сказав Бердж. «Раніше ним володіла команда, яка стоїть за UpdraftPlus і WP-Optimize. Ви все ще можете побачити схожість у помаранчевій колірній схемі між MetaSlider, UpdraftPlus і WP-Optimize».

Extendify взяли плагін як додатковий проект, але він ніколи не був основним продуктом для їхньої компанії.

«Вони були в захваті від нашого бажання інвестувати в MetaSlider, щоб переконатися, що він залишається чудовим плагіном для користувачів WordPress», — сказав Бердж. «Після того, як нещодавні гучні передачі пройшли погано, ми побачили, що продавці ретельно перевіряють, кому вони продають».

Бердж не зміг поділитися будь-якими фінансовими деталями придбання, але сказав, що ціна продажу базувалася виключно на доходах, хоча плагін MetaSlider має майже мільйон користувачів.

«У більшості продажів кількість активних установок є радше бонусом, ніж рушійним фактором», — сказав Бердж. «Це не рідкість, особливо для старих плагінів, коли 1% або менше активних установок перетворюються на платних клієнтів».

MetaSlider має версію Pro, яку PublishPress продовжить продавати, а плагіни залишаться як окремий бренд, орієнтований на зображення. Вони не будуть включені в пакет плагінів PublishPress. Бердж сказав, що користувачі можуть очікувати, що MetaSlider залишиться за тією ж ціною, але з більшими функціями.

«Бізнес-модель не зміниться, а версія Pro підтримуватиме майбутні розробки плагіна», — сказав він. «На даний момент існує лише одна версія Pro за кількістю сайтів. Це не зміниться принаймні протягом наступних кількох місяців, оскільки ми зосереджуємось на додаванні нових функцій і наданні користувачам більшої цінності за їхні гроші».

Джерело: https://wptavern.com/publishpress-acquires-metaslider-plugin-and-metaslider-lightbox

Related posts