Програма «П’ять для майбутнього» має прийняти офіційне визначення обіцянок та внесків – WP Tavern

Програма «П’ять для майбутнього» має прийняти офіційне визначення обіцянок та внесків – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Програма «П’ять для майбутнього» має прийняти офіційне визначення обіцянок та внесків – WP Tavern
Фото: Christian Joudrey

Програма WordPress «П’ять для майбутнього», ініціатива, яка заохочує організації вкладати п’ять відсотків своїх ресурсів у розвиток WordPress, має намір прийняти офіційне визначення того, що є зобов’язаннями та внесками. Два тижні тому виконавчий директор WordPress Джозефа Хейден Чомфосі запропонував, щоб програма чітко розрізняла внески екосистеми та внески в основний проект:

Участь у Five for the Future означає послідовні зусилля окремої особи або компанії через команду Make WordPress для безпосередньої підтримки проекту з відкритим кодом WordPress та поточного проекту великі ідеїа не єдина вигода компанії чи особи. Простіше кажучи, Five for the Future існує для того, щоб спільно інвестувати в здоров’я проекту WordPress, забезпечуючи його довгострокову стійкість та успіх.

Хейден Чомфосі також пояснив, що певні внески потрапляють у сіру зону, але все ще підходять під це визначення, наприклад, підтримка мереж WordPress.org, WordCamp.org, Rosetta, документація, навчання або виступи на зустрічах. Вона також вказала ще одну сіру зону, яка не вписується в офіційне визначення. Це включає в себе такі речі, як створення сайтів WordPress, тем, плагінів або блоків, а також надання підтримки.

«Ці дії мають вирішальне значення для розширення охоплення та корисності проекту WordPress, але вони не розглядаються як частина зобов’язань Five for the Future», — сказав Хейден Чомфосі.

«Є багато важливих зусиль і багато неймовірної роботи, виконаної за межами WordPress.org та Make Teams. Хоча це незамінна діяльність, яка сприяє розвитку екосистеми WordPress, Five for the Future має на меті забезпечити, щоб проект WordPress і надалі залишався благодатною основою для розширювачів і користувачів WordPress».

Це завжди було негласним розумінням програми «П’ять для майбутнього», але ця пропозиція формалізує її перед розробкою офіційних заходів з відстеження.

Загальний консенсус в результаті дискусії полягав у згоді щодо першої частини визначення, що внесок має просувати проект з відкритим кодом вперед. Деякі учасники не були впевнені, що теми та плагіни не будуть кваліфікуватися як внесок у досягнення цієї мети.

«Я не можу не задатися питанням про те, що створення тем, плагінів і блоків, які є у вільному доступі, також є внеском, який рухає WordPress вперед», — сказав автор, спонсорований GoDaddy Адам Уорнер.

Дописувач, спонсорований Yoast, Іветт Сонневельд сказала, що термін «сіра зона» має негативний відтінок і що «всі дії необхідні для підтримки здоров’я та процвітання програмного забезпечення та спільноти».

«Я повністю розумію, що їх важче визначити кількісно», – сказав Сонневельд.

«Особисто я погоджуюсь, що теми та плагіни, створені за ліцензіями Creative Commons, також допомагають програмному забезпеченню та спільноті процвітати, і їх слід залучати до зусиль, які допомагають проекту просуватися».

Визначення не отримало особливих відгуків і, схоже, вже підтверджене, оскільки через три дні організатор спільноти, спонсорована Automattic, Анжела Джін, опублікувала повідомлення, попросивши надати відгук про те, як ідентифікувати та записувати внески.

«Виходячи з визначення, яке ми зараз маємо щодо внесків 5ftF, яку іншу діяльність, специфічну для команди Make Team або для кількох команд, слід розпізнати та записувати?» — сказав Джин.

Діяльність програми відстежується на GitHub, де відкриті дискусії щодо всього, від статистики до значків до відстеження відвідуваності зустрічей. Багато з них є технічними проблемами, які потребують створення діаграм і приладних панелей. Буде цікаво подивитися, як спільнота та мета-команди вирішують ці проблеми, щоб відстежувати внески між командами. Відгуки щодо відстеження внесків все ще відкриті в коментарях до публікації.

Джерело: https://wptavern.com/five-for-the-future-program-set-to-adopt-official-definition-for-pledges-and-contributions

Related posts