Приєднуйтесь до конкурсу WordPress на Всесвітній день фотографії – WP Tavern

Приєднуйтесь до конкурсу WordPress на Всесвітній день фотографії – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Приєднуйтесь до конкурсу WordPress на Всесвітній день фотографії – WP Tavern
Автор фото: ChrisEdwardsCE

У рамках святкування Всесвітнього дня фотографії команда WordPress Photo Directory випустила завдання, щоб заохотити людей долучитися:

Надішліть фотографію, на якій зображено щось унікальне у вашій місцевостітаким чином, щоб допомогти представити географічне розмаїття спільноти WordPress.

З моменту запуску фотокаталог WordPress збільшився до 3633 безкоштовних фотографій з ліцензією CC0. Мета цього виклику — підвищити обізнаність про проект каталогу та заохотити людей додавати фотографії для розширення колекції.

Авторам фотографій пропонується надіслати оригінальне зображення чогось із місцевості (району, міста, міста чи країни), наприклад пейзажу, вулиці, місцевої дикої природи, природи чи пам’ятки. Окрім дотримання вказівок довідника, учасники також повинні додати таку інформацію, щоб позначити свою роботу як частину цієї ініціативи:

  • (1) Місце або де було зроблено зображення (наприклад, місто та/або країна)
  • (2) Слово WorldPhotographyDay22

Співавтор команди Photo Directory Марко Алмейда має додаткову рекомендацію щодо відомих місць, які мають англійський відповідник назви мовою оригіналу:

Коротка пропозиція щодо подання: якщо ви завантажуєте фотографію, яка має регіональний інтерес, а назва місця не збігається англійською та місцевою мовами, повторіть опис фотографії обома мовами. Наприклад: “Прогулянка тротуаром Лісабона – A andar na calçada de Lisboa”. Це забезпечить можливість пошуку фотографії за «Лісабоном» і «Лісабоном».

Надіслані схвалені фотографії можуть бути представлені в соціальних мережах WordPress.org. Автори фотографій також отримають значок співавторів у своїх профілях на WordPress.org, який я був здивований виявивши у своєму після того, як кілька місяців тому додав фотографію ранкової вівсянки.

Приєднуйтесь до конкурсу WordPress на Всесвітній день фотографії – WP Tavern

Учасники можуть надіслати до п’яти фотографій за раз, але їм доведеться зачекати, поки вони пройдуть перевірку, перш ніж надсилати більше. Якщо вашу фотографію схвалено, команда Photo Directory просить вас залишити коментар до публікації виклику з посиланням на фотографію та історію, що стоїть за нею.

Більш конкретні інструкції щодо подання фотографій доступні в оголошенні. Якщо ви ентузіаст фотографії, це завдання — чудова нагода повернутись у світ безкоштовних ресурсів WordPress. Виклик завершиться 28 серпня 2022 року.

Джерело: https://wptavern.com/join-the-wordpress-world-photography-day-challenge

Related posts