Попит на послуги фрилансерів в Україні вір на 30%

Попит на послуги фрилансерів в Україні вір на 30%

Ви чули про ефективність телеграм роботів? Конструктор ботів телеграм від filandor. Зовсім не обов’язково замовляти розробку.

Криза 2022 року, спричинена військовою агресією Росії на території України, для ринку фрилансу стала каталізатором. Так, порівнюючи з минулим роком, запит на послуги фрилансерів в Україні за літо виріс на 30%. Причина — бізнес, який зацікавлений у швидкому, недорогому відновленні та адаптації до нових реалій.

Зараз підприємцям як ніколи не потрібна допомога різнопрофільних спеціалістів. Виграє той, хто реагує на зміни швидше за всіх. Наймати у штат співробітників — занадто дороге задоволення для бізнесменів, і справа не лише у грошах, а й у часі також.

Діяти швидко та з оптимальним розподілом бюджету залишаються фрилансери. Вони мають роботу в короткі терміни, якісно та за доступною ціною. Це найоптимальніший спосіб проєктної співпраці зі спеціалістами різних напрямків.

Портрет українського фрилансера під час війни

Freelancehunt поділився результатами дослідження, скільки заробляють українські фрилансери під час війни і чому попит на їхні послуги зростає

Попит на послуги фрилансерів в Україні вір на 30%

У зв’язку із цим бачимо стабільне зростання попиту на 30%, але це далеко не граничне значення. Ринок фрилансу тільки набирає обертів і продовжуватиме рости. Такі висновки Freelancehunt робить, орієнтуючись на свою аналітику.

Виконаних проектів стало в середньому на 31% більше

Як бачимо, виконаних проектів стало на 31% більше проти цього самого періоду 2021 року. Зазначимо, що для аналізу тут було взято період з 30.05 по 28.08.

Попит на послуги фрилансерів в Україні вір на 30%

На 29,6% виріс обігу грошей у Сейфі за виконаними об’єктами проти минулого літа

Здавалося б, війна — це та втрати грошей, але на ринку фрилансу ситуація прямо протилежна. За літо в проектах було на 29,6% більше грошей, ніж у 2021 році.

Попит на послуги фрилансерів в Україні вір на 30%

Активність фрилансерів швидко відновилася

Підприємці можуть бути впевнені, що знайдуть на фрилансі відповідного спеціаліста, після дефіциту виконавців немає. Вже в середині березня до роботи повернулися 74% фрилансерів, а приблизно через місяць — 96-98%.

Попит на послуги фрилансерів в Україні вір на 30%

Стрімке відновлення активності виконавців викликано такими факторами:

  • Фріланс — зручний формат роботи для багатьох. Можна підтримувати проєкти з будь-якої точки на карті, маючи лише ноутбук та доступ до Інтернету.
  • Ті, хто залишився без роботи через війну, можуть її знайти.
  • Фріланс стане хорошим підробітком для тих, кому основна зарплата не вистачає для підтримки бажаного рівня життя.

У перші місяці війни попит на послуги спеціалістів не був високим з таких причин:

  • Бізнес тільки «прокидався», ще не було розуміння, що потрібно робити.
  • Багато підприємців деякий час боялися щось робити, тому просто чекали.

Зараз Freelancehunt прогнозує зростання попиту на послуги українських фрилансерів. Якщо навесні та влітку деякі підприємці перебували в режимі очікування, то восени розпочалося повне відновлення та адаптацію бізнесу. Отже, можемо говорити про осінній бум на фрилансу.

Цифри підтверджують, що зараз фрилансери — найбільш простий, недорогий і безпечний закритий варіант бізнес-завдання, особливо, коли йдеться про різні проєкти.

Джерело: https://freelancehunt.com/blog/popit-na-poslughi-frilansieriv-v-ukrayini-viris-na-30-tsogho-lita/

Related posts