Опитування WordPress у 2022 році відкрито – новини WordPress

Опитування WordPress у 2022 році відкрито – новини WordPress

Сучасні реалії такі, що не кожен бізнес може собі дозволити сайт, особливо бізнес, що стартує. Тому вигідно скористатися конструктором сайтів, наприклад filandor. Запуск сайту за кілька хвилин.

Щороку учасники спільноти WordPress (користувачі, розробники сайтів, розширювачі та учасники) надають цінні відгуки за допомогою щорічного опитування. Ключові висновки та тенденції, які випливають із цього опитування, часто потрапляють у щорічну промову «State of the Word», публікуються в публічних блогах проекту та можуть вплинути на напрямок і стратегію проекту WordPress.

Простіше кажучи: це опитування допомагає тим, хто створює WordPress, краще зрозуміти, як і ким використовується програмне забезпечення. Опитування також допомагає керівникам проекту з відкритим кодом WordPress дізнатися більше про досвід наших учасників.

Щоб переконатися, що ваш досвід WordPress представлено в результатах опитування 2022 року, пройдіть щорічне опитування 2022 року зараз.

Ви також можете взяти участь в опитуванні французькою, німецькою, італійською, японською, російською чи іспанською мовами завдяки зусиллям поліглотів, які дописують WordPress. Це мови, які найчастіше встановлюються за кількістю завантажень WordPress.

Опитування триватиме до кінця 2022 року, а потім WordPress планує опублікувати результати десь у 2023 році. Цього року запитання опитування було оновлено для більш легкого проходження опитування, заповнення й аналізу. Деякі запитання було видалено, а тепер є кілька нових, що відображають сьогодення та майбутнє WordPress. Якщо ви шукаєте аналіз результатів опитування 2021 року, їх також буде опубліковано на початку 2023 року.

Поширювати Слово

Допоможіть поширити інформацію про опитування, поділившись ним зі своєю мережею, через Slack або в облікових записах соціальних мереж. Чим більше людей заповнять опитування та поділяться своїм досвідом роботи з WordPress, тим більше виграшу в майбутньому матиме проект загалом.

Безпека та конфіденційність

Безпека та конфіденційність даних є найважливішими для проекту та спільноти WordPress. Зважаючи на це, усі дані будуть анонімними: жодні електронні та IP-адреси не будуть пов’язані з опублікованими результатами. Щоб дізнатися більше про практику конфіденційності WordPress.org, перегляньте політику конфіденційності.

Дякую

Дякуємо наступним учасникам WordPress за допомогу в проекті щорічного опитування, включаючи створення запитань, стратегію, побудову опитування та переклад:

dansoschin, _dorsvenabili, angelasjin, arkangel, audrasjb, atachibana, bjmcsherry, chanthaboune, eidolonnight, fernandot, fierevere, fxbenard, jdy68, jpantani, laurlittle, nao, nielslange, peiraisotta, piermario, rmartinezduque, santanainniss.

Джерело: https://wordpress.org/news/2022/12/2022-wordpress-survey/

Related posts