Open Source Initiative запускає блог новин на WordPress – WP Tavern

Open Source Initiative запускає блог новин на WordPress – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Open Source Initiative (OSI), суспільно корисна корпорація і розпорядник Open Source Definition, запустила блог новин на WordPress. У 2021 році правління OSI призначило Стефано Маффуллі своїм першим виконавчим директором, і він очолює організацію в перебудові її веб-присутності.

«Одною з головних цілей OSI у 2022 році є посилення наших комунікаційних каналів», – сказав Маффуллі. «Ми покращуємо сприйняття OSI як надійної організації, що заслуговує довіри. Раніше в OSI не було ні регулярного розкладу публікацій, ні контент-плану. Тепер ми встановили регулярну каденцію, публікуючи принаймні раз на тиждень (часто частіше), коментуючи останні новини, як-от перемогу над патентним тролем або судові рішення щодо ліцензій з відкритим кодом, показуючи наших спонсорів та пропонуючи думки на теми, що цікавлять для ширша спільнота. Це відправна точка для підтвердження OSI як організатора розмов між різними душами спільнот з відкритим кодом».

Блог було запущено на субдомені веб-сайту opensource.org, який використовує Drupal 7, самостійно розміщений на краплі від Digital Ocean. Він також тісно інтегрований із CiviCRM, щоб керувати підписками учасників, пожертвами від окремих осіб, відстежувати спонсорство та надсилати інформаційний бюлетень.

Оскільки Drupal 7 наближається до EOL в листопаді 2022 року, команда планує перенести все на WordPress. Вони досліджували керований хостинг за допомогою Drupal, але виявили, що це дорожче, а також вимагало перейти на новішу версію Drupal. Теми та плагіни, створені для D7, не сумісні з D9+, тому вони не бачили переваги з точки зору часу чи простоти.

«На жаль, у нас немає персоналу, який би керував інсталяцією Drupal, розміщеною на власному сервері, і ніхто з персоналу не знає, як цим користуватися», — сказав Маффуллі. «Такі завдання, як створення цільових сторінок, виявилися для нас досить трудомісткими.

«З огляду на обмеження грошей, знань і часу, а також нагальна потреба збільшити нашу кількість публікацій, підвищивши видимість організації в Інтернеті, ми вирішили перенести веб-сайт у два етапи: Спочатку ми переносимо блог, щоб мати новий вигляд разом із покращеними графік видання. Цей етап завершено – блог розміщено на керованому хостингу, який пропонує DreamHost. Другий етап — це міграція решти сайту: це триває за допомогою Automattic і займе кілька місяців».

Хоча Маффуллі хотів уникати створення блогу під субдоменом і вважав за краще використовувати стару URL-адресу (opensource.org/blog…), змішування Drupal, розміщеного на власному хостингу, з керованим сайтом WordPress не було звичайним випадком використання з простими рішеннями. Якщо новий дизайн блогу виглядає знайомим, то це тому, що він був натхненний новим дизайном WP Tavern.

Open Source Initiative запускає блог новин на WordPress – WP Tavern
Новий блог Open Source Initiative на основі WordPress

«Як тільки ми вирішили використовувати субдомен, новий сайт запустився лише за кілька днів: я знав, що хочу мати простий сайт, мінімальну кількість плагінів, без конструкторів сторінок і дуже чистий дизайн на основі WP Tavern, якого я фанат», – сказав він.

Оскільки теми Tavern ще не було на GitHub, Маффуллі уклав контракт з розробником, який використав нові функції повного редагування сайту WordPress, щоб створити просту дочірню тему на основі теми за замовчуванням Twenty Twenty-Two. Він сказав, що радий, що нагляд за проектом дав йому можливість вивчити основи FSE.

Деякі співробітники OSI вже були знайомі з WordPress, що сприяло прийняттю рішення використовувати програмне забезпечення. Широкий спектр функціональних можливостей та сторонні інтеграції також були фактором.

«Ми дуже покладаємося на рішення для календаря вмісту, які дозволяють керувати розкладом публікацій і рекламними акціями в соціальних мережах за допомогою одного інструменту», — сказав Маффуллі.

«Ми залежні від CoSchedule. Цей інструмент далекий від досконалості, насамперед тому, що він не є відкритим вихідним кодом. Але це неймовірно потужно та зручно для такої маленької команди, як ми. Ми відстежуємо календар публікацій і завдання за допомогою CoSchedule, завдяки чому так легко не пропустити жодного кроку: до кожної публікації в блозі є вкладення в соціальних мережах, як і в інформаційному бюлетені, який стає дописом у блозі для архівування. Незабаром ми додамо подкасти».

Маффуллі сказав, що хотів би, щоб медіа-бібліотека WordPress пропонувала більш стандартизований спосіб зберігання та відстеження інформації про авторські права, як-от автор, джерело та ліцензія.

«Я думаю, що це непотрібно наражає користувачів WP на скарги про порушення авторських прав, коли тролі можуть успішно загрожувати людям, які, можливо, не тримали свої записи в чистоті», — сказав він. «Це є над чим подумати для майбутніх випусків Instant Images та подібних плагінів».

Команда OSI вирішила залишити коментарі до публікацій закритими, оскільки вони не мають можливості належним чином модерувати коментарі.

«У мене є великий досвід управління онлайн-спільнотами, і я знаю, що це може зайняти дуже багато часу», — сказав Маффуллі. «У нас просто немає персоналу, але ми збираємо кошти, щоб вирішити це».

OSI також намагається створити спосіб надати своїм членам привілей коментувати. Для цього знадобиться спосіб інтеграції аутентифікації з CiviCRM для доступу до записів учасників.

«Поки ми збираємо персонал і оновлюємо opensource.org, я сподіваюся налаштувати служби спільноти IndieWeb на Voices of Open Source», — сказав Маффуллі. «Це дозволить об’єднати коментарі, зроблені в різних соціальних мережах, у blog.opensource.org».

Новий блог Voices of Open Source розпочався з представлення мережі філій OSI, яка налічує 80 організацій, включаючи Mozilla, Wikimedia, Linux Foundation, OpenUK та інші.

«Ми хотіли б поділитися унікальною позицією OSI, щоб висвітлити історії з відкритим кодом, проблеми та успіхи компаній і людей по всьому світу», – сказав Маффуллі. OSI спілкується зі своїми афілійованими компаніями, щоб повідомити їм про цю можливість, і прагне в майбутньому відкрити гостьові публікації в блозі для окремих членів широкої спільноти.

Джерело: https://wptavern.com/open-source-initiative-launches-news-blog-on-wordpress

Related posts