Обмежено до 650 відвідувачів – WP Tavern

Обмежено до 650 відвідувачів – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Цього року WordCamp US проведе свою першу особисту подію з 2019 року в Сан-Дієго. Триденний захід триватиме з 9 по 11 вересня в Town and Country Resort.

Квитки надійшли в продаж сьогодні і ще є в наявності, але, ймовірно, незабаром будуть розпродані. На відміну від попередніх років, коли кількість учасників сягала тисячами, WCUS 2022 буде обмежено 650 проданими квитками. Організатори сказали, що це дозволить забезпечити адекватне соціальне дистанціювання та надати команді кращу гнучкість у разі необхідності змін.

У вартість квитків входить обід у п’ятницю та суботу, а також вхід на День автора в неділю. Він також включає вхід на вечірку після вечірки в суботу та пам’ятну футболку. WCUS представить понад 30 презентацій доповідачів та шість семінарів. Учасники матимуть можливість поспілкуватися з іншими ентузіастами WordPress та приблизно трьома десятками спонсорів.

WordCamp US 2022 вимагає, щоб усі учасники були вакциновані або негативний тест протягом 24 годин після події. У приміщенні знадобляться маски, і організатори найняли компанію, щоб забезпечити належне носіння маски та перевірити вакцинацію та тестування.

WCUS уклав переговори про готельний блок зі зниженою ціною (199 доларів США/ніч) на курорті Town and Country. Посилання на бронювання буде опубліковано 7 липня.

На момент публікації залишилося лише 50 квитків. Доповідачів поки не оголосили. Волонтери та доповідачі отримають безкоштовний квиток, але на всяк випадок радимо його придбати, і вони зможуть отримати повне відшкодування. Спонсорам та організаторам не потрібно купувати квиток.

Джерело: https://wptavern.com/wordcamp-us-2022-tickets-now-on-sale-limited-to-650-attendees

Related posts