Новий прототип запускає WordPress у веб-переглядачі без PHP-сервера – WP Tavern

Новий прототип запускає WordPress у веб-переглядачі без PHP-сервера – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Спонсорований Automattic основний учасник Адам Зелінскі опублікував сьогодні демонстрацію WordPress, що працює в браузері без сервера PHP. Це досягається за допомогою WebAssembly (WASM), формату стекової віртуальної машини, що дозволяє розгортати в Інтернеті клієнтські та серверні додатки, і Emscripten, ланцюжка інструментів компілятора з відкритим кодом для WebAssembly. Він ще не стабільний, але концепція інтригуюча, оскільки відкриває світ потенційних варіантів використання.

Новий прототип запускає WordPress у веб-переглядачі без PHP-сервера – WP Tavern
Джерело зображення: демо з репозиторію wordpress-wasm

Проект доступний на GitHub, і Зелінскі коротко пояснив, як він працює:

  • PHP скомпільований у WASM за допомогою Emscripten
  • WordPress упакований у пакет даних
  • Сервіс-воркер перехоплює HTTP-запити та перенаправляє їх до WordPress

Проект використовує плагін wp-db-sqlite для запуску WordPress із SQLite, оскільки WASM не підтримує MySQL.

Зелінскі детально описав деякі можливі програми для запуску WordPress у веб-переглядачі, які, за його словами, можуть «перетворити навчання, внески та використання WordPress».

  • можливість редагування зразків коду посібника WordPress (попередній перегляд)
  • надання IDE у браузері для допомоги новим учасникам без необхідності налаштування локального середовища розробки (ранній попередній перегляд)
  • створення внутрішньобраузерної IDE для тестування коду на різних версіях WordPress, PHP і Gutenberg
  • масштабування WordPress шляхом розгортання багатьох крихітних самостійних екземплярів WASM безпосередньо на периферійних серверах.
  • вбудовування демонстрацій плагіна, шаблону або теми (приклад: wpreadme.com)
  • імпорт існуючого веб-сайту WordPress у середовище виконання WASM для створення проміжного веб-сайту

Прототипи знаходяться на дуже ранніх стадіях і зараз мають деякі обмеження. Редактор блоків працює, але не редактор сайтів, і сайти в браузері не можуть спілкуватися з WordPress.org для отримання плагінів і тем.

Zielinski прагне залучити співавторів, щоб допомогти побудувати це бачення та втілити його в реальність. Це неабияке завдання, але учасники та розробники можуть отримати величезні переваги від можливості миттєво запустити IDE для WordPress у браузері.

«Раніше вивчення WordPress і написання коду були розділеними», — сказав Зелінскі щодо використання Stackblitz для створення більш інтерактивних документів. «Тепер вони можуть бути одним і тим же. WebContainers + WebAssembly WordPress – від фрагментів коду, які можна запускати, до нових форматів документів, схожих на витончені, – це освітні кардинальні зміни».

Щоб отримати додаткові технічні відомості про те, як це працює, перегляньте публікацію Зелінскі та перейдіть до різних демонстрацій. Репозиторій для проекту містить попередньо зібрану демонстрацію, яку кожен може запустити з додатковими інструкціями для самостійного створення збірки.

Джерело: https://wptavern.com/new-prototype-runs-wordpress-in-the-browser-with-no-php-server

Related posts